Msze hubertowskie

Msza hubertowska na trzy naturalne rogi myśliwskie

"Msza hubertowska" Krzysztofa Kadleca została opracowana na trzy naturalne rogi myśliwskie. Do "Mszy..." został załączony dodatek z nutami, w którym znalazły się: "Święty Bawon", "Św. Janie Gwalbercie Patronie Leśników", "Ku czci św. Eustachego", Modlitwa - "Requiem aeternam" oraz "Nad mogiłą leśnika"

Msza myśliwska na 2 rogi pless i 2 rogi parfors

Skomponowana przez Krzysztofa Kadleca "Msza myśliwska" składa się z 10. części. Jest pierwszą polską mszą przeznaczoną do wykonywania na naturalnych rogach myśliwskich, a więc na 2 rogi pless i 2 rogi parfors. Pierwsze cztery fragmenty mszy: "Introitus", "Gloria", "Intrada na Podniesienie", "Św. Hubercie Patronie nasz" powstały w 2009 roku. Pozostałe części napisane zostały w roku 2015 i w ten sposób kompozycja kościelna nabrała ostatecznego kształtu. Na końcu Mszy zostały umieszczone utwory dodatkowe do wykorzystania przy różnych uroczystościach nie tylko kościelnych.

Ciebie Boże Wielbimy (Te Deum śląskie)

Te Deum Laudamus! Ciebie Boże Wielbimy. Opracowana na 2 rogi wentylowe i 2 rogi par force przez Artura Kanawkę pieśń kościelna - do wykorzystania na mszy hubertowskiej.

Polska Msza Myśliwska

na kwintet instrumentów dętych blaszanych (2 trąbki in B, waltornię in F, puzon tubę ) w opracowaniu Krzysztofa Kadleca

Msza Hubertowska

Msza Hubertowska na rogi myśliwskie w stroju B autorstwa Krzysztofa Kadleca
Subskrybuj RSS - Msze hubertowskie