XXV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej - Pszczyna 2020

  • III Mistrzostwa Europy Tręczy Myśliwskich
  • XXV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej - Pszczyna 2020
  • XXV Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”:
  • XXI Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej:
  • VII Przegląd Musztry Paradnej Zespołów Sygnalistów Myśliwskich
  • Konkurs na najlepsze wykonanie „Hejnału XXV OFMM – Pszczyna 2020”

 

 


 


Szanowni Członkowie i Sympatycy
Klubu Sygnalistów Myśliwskich

Klub Sygnalistów Myśliwskich Polskiego Związku Łowieckiego ogłasza XXV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej, który odbędzie się w dniach 12-13 czerwca 2020 roku w Pszczynie. Jego organizatorami są Polski Związek Łowiecki, Lasy Państwowe, Samorząd Województwa Śląskiego, Muzeum Zamkowe w Pszczynie, Powiat Pszczyński, Miasto Pszczyna. W ramach festiwalu odbędą się:

  • XXV Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego” – Pszczyna 2020. Konkurs odbędzie się w kategorii solistów – klasy D, C, B, A (12.06.2020 r.) i kategorii zespołów – klasy D, C, B, A i G (13.06.2020 r.) według regulaminu konkursowego KSM PZŁ. W konkursie „O Róg Wojskiego” mogą wziąć udział tylko soliści zakwalifikowani na konkursach regionalnych w 2020 roku. Natomiast udział solistów z województwa śląskiego w tym konkursie jest bez ograniczeń ilościowych.
  • XXI Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej – Pszczyna 2020. Konkurs odbędzie się tylko w kategorii zespołowej w klasach MB, MD, MEs, MSH (13.06.2020 r.). W klasie MB wprowadza się jeden utwór obowiązkowy – „Ze wspomnień starego leśnika – Opowieść o Stanisławie Cenkierze” (nuty w dwóch opracowaniach muzycznych na stronie internetowej). Natomiast w klasie MEs – utworem obowiązkowym jest „Marsz pogodny” muzyka Lech Głowicki w opracowaniu Krzysztofa Kadleca (nuty w dwóch opracowaniach muzycznych na stronie internetowej).
  • Konkurs na najlepsze wykonanie „Hejnału XXV OFMM – Pszczyna 2020” skomponowanego przez Artura Kanawkę. Konkurs odbędzie się tylko w kategorii zespołowej (13.06.2020 r.) (nuty w dwóch opracowaniach muzycznych na stronie internetowej).
  • VII Przegląd Musztry Paradnej Zespołów Sygnalistów Myśliwskich - Pszczyna 2020 (13.06.2020r.).
  • Koncerty muzyki myśliwskiej i msze św. hubertowskie oraz imprezy towarzyszące.
  • Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ (w piątek 12.06.2020 r. o godz. 14.00 w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury przy ul. Piastowskiej 1.

W związku z jubileuszem XXV-lecia Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ rozszerzono formułę festiwalu do charakteru międzynarodowego i połączono jego organizację z III Mistrzostwami Europy Trębaczy Myśliwskich. Więcej informacji o mistrzostwach na stronie internetowej www.metrubaci.cz

Zapraszamy do udziału w festiwalu i mistrzostwach – sygnalistów, zespoły oraz wszystkich sympatyków muzyki myśliwskiej z kraju i zagranicy.

Zgłoszenia przyjmują (w terminie nieprzekraczalnym do 15.04.2020 r.) wyłącznie w wersji elektronicznej poprzez stronę internetową www.muzyka.mysliwska.pl oraz informacji udzielają organizatorzy festiwalu pod adresem: Polski Związek Łowiecki - Zarząd Okręgowy w Katowicach, 41-103 Siemianowice Śląskie, ul. Zwycięstwa 2, tel. 32 220 38 35, fax 32 220 42 75, e-mail: zo.katowice@pzlow.pl oraz Klub Sygnalistów Myśliwskich PZŁ, tel. kom. +48 604 897 107, e-mail: klub@mysliwska.pl www.muzyka.mysliwska.pl

Załączamy komunikaty KSM PZŁ, kalendarium konkursów, program festiwalu. Wszelkie informacje, w tym „Regulamin ogólnopolskich i regionalnych konkursów sygnalistów myśliwskich” i „Regulamin konkursu muzyki myśliwskiej” oraz wykaz solistów zakwalifikowanych na konkurs ogólnopolski w Pszczynie dostępne są także na naszej stronie internetowej www.muzyka.mysliwska.pl  

Po zgłoszeniu udziału w festiwalu, jako potwierdzenie jego przyjęcia, przesłane zostanie zaproszenie.

 

Z myśliwskim pozdrowieniem Darz Bór!

Sekretarz Klubu
mgr inż. Karol Grzywacz
Prezes Klubu
dr inż. Maciej Strawa

Organizatorzy:

  • Polski Związek Łowiecki:
    • Zarząd Główny PZŁ
    • Zarząd Okręgowy PZŁ w Katowicach
    • Klub Sygnalistów Myśliwskich PZŁ
  • Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe:
    • Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
    • Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach wraz z nadleśnictwami
  • Samorząd Województwa Śląskiego
  • Muzeum Zamkowe w Pszczynie
  • Powiat Pszczyński
  • Miasto Pszczyna

Komitet organizacyjny:

  • Mariusz Miśka                    
    Przewodniczący Zarządu Okręgowego PZŁ w Katowicach
    (Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego)
  • Tomasz Kędziora
    Przewodniczący Komisji Kultury i Promocji Łowiectwa ZO PZŁ w Katowicach,
    (zastępca przewodniczącego ds. organizacyjnych)
  • Maciej Strawa 
    Prezes Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ
    (zastępca przewodniczącego ds. muzycznych)
  • Lesłw Domogała
    Członek Komisji Kultury i Promocji Łowiectwa ZO PZŁ w Katowicach
  • Adam Gorywoda
    Delegat Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ
  • Marian Pigan
    Nadleśniczy Nadleśnictwa Kobiór
  • Janusz Foltys
    Nadleśniczy Nadleśnictwa Rybnik
  • Wiesłw Kucharski
    Nadleśniczy Nadleśnictwa Rudziniec
  • Krzysztof Kadlec
    Przewodniczący Komisji Muzycznej KSM PZŁ
  • Adam Albertusiak
    Główny Specjalista Zespołu ds. Łowiectwa i Gospodarki Rybackiej RDLP w Katowicach
  • Karol Szlachta
    Kierownik sekretariatu konkursów XXV OFMM
  • Wojciech Wyleżuch
    Kierownik Zespołu Sygnalistów Myśliwskich „Echo Pszczyny”
  • Mariusz Jamrozik
    Kierownik Reprezentacyjnego Zespołu Sygnalistów Myśliwskich RDLP w Katowicach
  • Romuald Jurzykowski
    Organizator Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej Pszczyna 2000
  • Marta Wesołowska
    Kierownik Referatu Promocji Urzędu Miejskiego w Pszczynie
  • Kinga Pławecka-Bratek
    Naczelnik Wydziału Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej Starostwa Powiatowego w Pszczynie
  • Jacek Patyk
    Prezes Agencji Rozwoju Promocji Ziemi Pszczyńskiej sp. z o.o.
  • Michał Czernek
    Dyrektor Pszczyńskiego Centrum Kultury
  • Ks. Marian Kasperczyk
    Kapelan myśliwych okręgu katowickiego
  • Ks. Damian Gatnar
    Proboszcz Parafii pw. Wszystkich Świętych w Pszczynie
  • Sylwia Malcherek
    Pracownik ZO PZŁ w Katowicach
  • Jerzy Hlawiczka
    Prezeso Koła Łowieckiego „Bażant” w Miedźnej
  • Elena Gorywoda
    Członek Komisji Kultury i Promocji Łowiectwa ZO PZŁ w Katowicach
  • Jerzy Szołtys
    Członek Komisji Kultury i Promocji Łowiectwa ZO PZŁ w Katowicach
  • Tomasz Borkowski
    Członek Komisji Kultury i Promocji Łowiectwa ZO PZŁ w Katowicach
  • Sonia Wilk
    Muzeum Śląskie w Katowicach
  • Witold Brągiel
    Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Echo Pszczyny”
  • Sebastian Sułgut
    Instruktor ZO PZŁ Katowice
  • Hubert Wiśniewski
    Zastępca Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach
  • Stanisław Wybpych
    Naczelnik Wydziału Organizacji, Promocji i Edukacji RDLP w Katowicach
  • Katarzyna Niewęgłowska
    Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach
  • Zbigniew Ryś
    Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Kobiór
  • Sylwia Pająk-Figula
    Muzeum Zamkowe w Pszczynie
  • Anna Pławecka
    Urząd Miejski w Pszczynie
  • Mikołaj Przemyk
    Urząd Miejski w Pszczynie
  • Renata Dyrda
    Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie
  • Artur Kanawka
    Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku
  • Adam Migurski
    Główny Specjalista Zespołu ds. Geomatyki RDLP w Katowicach
  • Bogdan Kowalcze
    Prezes Oddziału Galicyjskiego Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej PZŁ
  • Andrzej Koczor
    Łowczy Rejonu VI Pszczyńskiego
  • Piotr Łapa
    Urząd Miejski w Pszczynie, rzecznik prasowy

Partnerzy:

  • Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
  • Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie
  • Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej Sp. z o.o.
  • Pszczyńskie Centrum Kultury
  • Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działańa „Ziemia Pszczyńska”
  • Pszczyńskie Towarzystwo Muzyczne „Con fuoco”
  • Parafia Rzymsko-Katolicka Wszystkich Świętych w Pszczynie
  • Zespół Szkól Leśnych i Ekologicznych w Brynku
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie
  • Koła łowieckie Rejonu VI Pszczyńskiego
  • Stowarzyszenia i organizacje pozarządowe

Międzynarodowa rada artystyczna:

  • Petr Vacek
    Czechy
  • Petr Šeplavý
    Czechy
  • Edmund Hatiar
    Słowacja
  • Bohuslav Smutný
    Słowacja
  • Jürgen Keller
    Niemcy
  • Thomas Franke
    Niemcy
  • Gregor O. Rettinger
    Słowenia
  • Rudolf Jandrasits
    Austria
  • Agyaki Gábor
    Węgry
  • Krzysztof Kadlec
    Polska
  • Maciej Strawa
    Polska
  • oraz przedstawiciele Włoch, Francji, Szwajcarii i Litwy, Estonii, Łotwy, Białorusi, Ukrainy

Patronat medialny:

  • Branżowe
  • Ogólne
    • TVP Katowice
    • Polskie Radio Katowice
    • Polska Dziennik Zachodni
  • Lokalne
    • Głos Pszczyński
    • Gazeta Pszczyńska
    • Pszczyński Przegląd „Forum”
    • Portal www.pless.pl

Biuro XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej – Pszczyna 2020

Oficjalne strony internetowe festiwalu:
www.muzyka.mysliwska.pl

Oficjalna strona internetowa mistrzostw Europy:
www.metrubaci.cz

Adres Komitetu Organizacyjnego:
Polski Związek Łowiecki - Zarząd Okręgowy w Katowicach
41-103 Siemianowice Śląskie, ul. Zwycięstwa 2
tel. 32 220 38 35, fax 32 220 42 75, e-mail: zo.katowice@pzlow.pl
www.orl.katowice.pl

Adres Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ:
64-700 Czarnków, Goraj-Zamek 5
tel. kom. +48 604 897 107, e-mail: klub@mysliwska.pl
www.muzyka.mysliwska.pl


Walne Zebranie
Członków Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ

Zarząd Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ działając zgodnie z punktem IV.8. Regulaminu Klubu zwołuje: Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ, które odbędzie się w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury w Pszczynie przy ul. Piastowskiej 1, w piątek 12.06.2020 r. Rozpoczęcie zebrania o godz. 14.00.

Proponowany porządek obrad:

  1. Otwarcie walnego zebrania.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Uchwalenie regulaminu obrad.
  4. Wybór Przewodniczącego, zastępcy i sekretarzy walnego zebrania.
  5. Wybór Komisji Wyborczej oraz Komisji Uchwał i Wniosków.
  6. Zapoznanie z protokółem z poprzedniego walnego zebrania i podjęcie uchwały w sprawie protokołu.
  7. Sprawozdanie Zarządu, Komisji Muzycznej, Komisji Etyki i Kolegium Jurorów Klubu za okres od 01.01.2019 r. do 31.05.2020 r.
  8. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za okres od 01.01.2019 r. do 31.05.2020 r.
  9. Dyskusja nad sprawozdaniami.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie sprawozdań i absolutorium organów Klubu.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie ilości członków Komisji Muzycznej.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie sposobu wyboru członków Zarządu Klubu.
  13. Zgłaszanie kandydatów do Zarządu, Komisji Rewizyjnej, Komisji Etyki i Komisji Muzycznej oraz sporządzenie listy przez Komisję Wyborczą.
  14. Wybór Komisji Skrutacyjnej.
  15. Głosowanie i ogłoszenie wyników wyborów do organów Klubu.
  16. Przedstawienie planu działalności Klubu na 2021 rok.
  17. Dyskusja nad planem działalności Klubu na 2021 rok i podjęcie uchwały w sprawie planu.
  18. Przedstawienie projektu uchwał i wniosków walnego zebrania oraz dyskusja nad projektem.
  19. Przyjęcie uchwał walnego zebrania.
  20. Wolne głosy.
  21. Zakończenie walnego zebrania.

Obecność wszystkich członków Klubu jest obowiązkowa.

Z myśliwskim pozdrowieniem Darz Bór!

Sekretarz Klubu
mgr inż. Karol Grzywacz
Prezes Klubu
dr inż. Maciej Strawa

 

 

Program

III MISTRZOSTWA EUROPY SYGNALISTÓW MYŚLIWSKICH

XXV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL MUZYKI MYŚLIWSKIEJ
Pszczyna 2020

XXV Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego” – Pszczyna 2020
XXI Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej – Pszczyna 2020
VII Przegląd Musztry Paradnej Zespołów Sygnalistów Myśliwskich – Pszczyna 2020
Konkurs na najlepsze wykonanie „Hejnału XXV OFMM - Pszczyna 2020”

Czwartek 11.06.2020 r.
do 21.00 przyjazd i zakwaterowanie uczestników
miejsce zakwaterowania
20.00-21.00 kolacja
w miejscu zakwaterowania
21.00-22.00 odprawa techniczna jurorów i członków komitetu organizacyjnego
sala myśliwska Hotelu Styl 70 w Piasku, ul. Studzienickiej 58
Piątek 12.06.2020 r.
07.00-08.00 śniadanie w miejscu zakwaterowania
08.30-09.00 Otwarcie I dnia Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej
Scena na Rynku
09.15-13.00 XXV Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
kategoria solowa - klasa D, C, B Pszczyńskie Centrum Kultury, ul. Piastowska 1
kategoria solowa - klasa A Muzeum Zamkowe w Pszczynie, ul. Brama Wybrańców 1
12.00-14.00 obiad
catering „Planeta Smaku” na Rynku
14.00-16.30 Walne zebranie członków Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ
Pszczyńskie Centrum Kultury, ul. Piastowska 1
17.30-18.30 kolacja
catering „Planeta Smaku” na Rynku
17.00-18.00 Koncert Górniczej Orkiestry Dętej PPUH „Dolomit” Kopalni Ząbkowice SA
scena na Rynku
18.30-19.00 XXV Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
kategoria solowa - klasa A - dogrywka 5 najlepszych solistów
Scena na Rynku
19.00-20.30 Galowy koncert muzyki myśliwskiej Scena na Rynku
19.00-19.30    Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Muzyki Myśliwskiej PZŁ
19.30-20.10    Koncert zespołów sygnalistów myśliwskich z całej Europy
20.10-20.30    Koncert zespołu Leśna Brać & The Woods
Sobota 13.06.2020 r.
07.00-08.00 śniadanie
w miejscu zakwaterowania
08.30-09.00 Otwarcie II dnia XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej
Scena na Rynku
09.00-09.30 Otwarcie III Mistrzostw Europy Trębaczy Myśliwskich
na schodach zamku
09.30-09.45 Zdjęcie grupowe uczestników i gości III METM
na schodach zamku
09.30-11.00 XXV Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”  
kategoria zespołowa – klasa D, C, B I Liceum Ogólnokształcące, ul. 3 Maja 7
kategoria zespołowa – klasa A i G I Liceum Ogólnokształcące, ul. 3 Maja 7
09.45-13.00 III Mistrzostwa Europy Trębaczy Myśliwskich – część I (in B)
na schodach zamku w Pszczynie
12.00-14.00 obiad
catering „Planeta Smaku” na Rynku
11.00-15.00 XXI Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej i Konkurs na najlepsze wykonanie
„Hejnału XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyka Myśliwskiej – Pszczyna 2020”
kategoria zespołowa – klasa MB, MEs, MD, MSH
Liceum Ogólnokształcące, ul. 3 Maja 7
14.00-15.30 III Mistrzostwa Europy Trębaczy Myśliwskich – część I (in Es/D)
na schodach zamku w Pszczynie
15.00-15.15 VII Przegląd Musztry Paradnej Zespołów Sygnalistów Myśliwskich
Rynek
15.15-16.00 Ogłoszenie wyników konkursów (częściowe – w klasach niższych)
Scena na Rynku
16.00-16.50 III Mistrzostwa Europy Trębaczy Myśliwskich – część II
na schodach zamku w Pszczynie
17.00-18.15 Msza Św. Hubertowska
w kościele lub na schodach zamku w Pszczynie
18.30-19.00 Parada myśliwska
z kościoła lub z zamku na Rynek
19.00-20.00 Galowy koncert laureatów konkursów i ogłoszenie wyników
scena na Rynku
20.30-24.00 Biesiada myśliwska
Hotel Styl 70 w Piasku przy ul. Studzienickiej 58
Niedziela 14.06.2020 r.
08.00-10.00 śniadanie w miejscu zakwaterowania
08.00-12.00 wykwaterowanie i wyjazd uczestników

Soliści zakwalifikowani do konkursu

Województwo Konkurs Solista
Klasa C
kujawsko-pomorskie Tuchola Mikołaj Gwizdała
lubelskie Biłgoraj Andrzej Skrzypiec
lubelskie Biłgoraj Dariusz Topyła
lubelskie Biłgoraj Karol Paradowski
lubelskie Biłgoraj Paweł Skrzypiec
lubelskie Biłgoraj Ryszard Kamieniecki
lubelskie Biłgoraj Szymon Stefański
lubuskie Gorzów Aleksandra Pieczonka
lubuskie Gorzów Jakub Sydoruk
lubuskie Gorzów Nikodem Korkiewicz
lubuskie Gorzów Paweł Domagała
małopolskie Niepołomice Agnieszka Zębol
małopolskie Niepołomice Dorota Król
małopolskie Niepołomice Hubert Szyszka
małopolskie Niepołomice Paweł Smogór
małopolskie Niepołomice Szymon Kurzeja
mazowieckie Radzymin Dominika Orych
mazowieckie Radzymin Jan Segieda
mazowieckie Radzymin Jarosław Breski
mazowieckie Radzymin Kamil Żochowski
mazowieckie Radzymin Michał Zwierzchowski
mazowieckie Radzymin Patryk Lenart
mazowieckie Radzymin Szymon Karp
opolskie Tułowice Denis Jagoda
opolskie Tułowice Justyna Gonsior
opolskie Tułowice Łukasz Salańczyk
podkarpackie Lesko Bartłomiej Blok
podkarpackie Lesko Hubert Karbowniczyn
podkarpackie Lesko Jakub Wojtanowski
podkarpackie Lesko Krzysztof Opar
podkarpackie Lesko Maciej Drążek
podkarpackie Lesko Zuzanna Pudełko
śląskie Pszczyna Jacek Kołek
śląskie Pszczyna Jakub Golasz
śląskie Pszczyna Maciej Operacz
śląskie Pszczyna Tomasz Jarek
warmińsko-mazurskie Spychowo Alicja Staruch
warmińsko-mazurskie Spychowo Dominika Rozmus
warmińsko-mazurskie Spychowo Kamil Smorczewski
warmińsko-mazurskie Spychowo Klaudia Stupienko
wielkopolskie Goraj Gracjan Dąbkowski
wielkopolskie Goraj Hubert Matuszewski
wielkopolskie Goraj Jakub Nadolny
wielkopolskie Goraj Nikodem Nurczyk
wielkopolskie Goraj Robert Nadolny
wielkopolskie Goraj Stanisław Walkowiak
wielkopolskie Goraj Szymon Dekert
zachodniopomorskie Barwice Dominik Olak
zachodniopomorskie Barwice Jakub Łosek
Klasa B
lubelskie Biłgoraj Andrzej Wołkowicz
lubelskie Biłgoraj Grzegorz Siwek
lubelskie Biłgoraj Jakub Podleśny
lubelskie Biłgoraj Jan Rawiak
lubelskie Biłgoraj Karol Załęski
lubelskie Biłgoraj Kinga Kamińska
lubelskie Biłgoraj Mateusz Gryglak
lubelskie Biłgoraj Sławomir Dudziak
lubelskie Biłgoraj Szymon Bucior
lubuskie Gorzów Diana Fiedorowicz
lubuskie Gorzów Jan Kuźmiński
lubuskie Gorzów Kacper Bukała
lubuskie Gorzów Paweł Kubiszyn
lubuskie Gorzów Paweł Żagiel
lubuskie Gorzów Piotr Domagała
lubuskie Gorzów Piotr Pomostowski
małopolskie Niepołomice Agnieszka Pabian
małopolskie Niepołomice Bartłomiej Tobiasz
małopolskie Niepołomice Lidia Steczowicz
małopolskie Niepołomice Michał Patrzałek
małopolskie Niepołomice Stanisław Szlachta
mazowieckie Radzymin Artur Niewiadomski
mazowieckie Radzymin Lech Gliński
mazowieckie Radzymin Michał Makoś
mazowieckie Radzymin Mirosław Wróblewski
mazowieckie Radzymin Piotr Orych
mazowieckie Radzymin Rafał Pasteczka
mazowieckie Radzymin Sławomir Darkowski
mazowieckie Radzymin Sylwia Wróblewska
opolskie Tułowice Ewa Marosz
opolskie Tułowice Justyna Jagieło
opolskie Tułowice Natalia Skrzyniarz
opolskie Tułowice Wanessa Blizna
opolskie Tułowice Wojciech Krzyżostaniak
podkarpackie Lesko Dominik Józefczyk
podkarpackie Lesko Hubert Inglot
podkarpackie Lesko Jan Polaczek
podkarpackie Lesko Karol Wróbel
podkarpackie Lesko Konrad Siemiątkowski
podkarpackie Lesko Piotr Kalin
pomorskie Kwidzyn Grzegorz Bukała
pomorskie Kwidzyn Grzegorz Ciemiecki
pomorskie Kwidzyn Jonasz Mielewczyk
śląskie Pszczyna Adam Sobierajski
śląskie Pszczyna Bartosz Górka
śląskie Pszczyna Inez Żerdzińska
śląskie Pszczyna Izabela Żukowska
śląskie Pszczyna Kamil Tokarz
śląskie Pszczyna Tomasz Szendzielorz
warmińsko-mazurskie Spychowo Alicja Szostak
warmińsko-mazurskie Spychowo Daniel Bączek
warmińsko-mazurskie Spychowo Magdalena Deptuła
warmińsko-mazurskie Spychowo Mikołaj Ciesielski
warmińsko-mazurskie Spychowo Paweł Mierzejewski
wielkopolskie Goraj Hubert Masłoń
wielkopolskie Goraj Marek Orłowski
wielkopolskie Goraj Patrycja Baryła
wielkopolskie Goraj Rafał Stefaniak
wielkopolskie Goraj Seweryn Spicker
wielkopolskie Goraj Wojciech Niezgódka
zachodniopomorskie Barwice Eryk Nadarzyński
zachodniopomorskie Barwice Gracjan Ulewicz
zachodniopomorskie Barwice Jakub Górecki
zachodniopomorskie Barwice Justyna Makoś
Klasa A
zachodniopomorskie Barwice Dawid Kotowicz
zachodniopomorskie Barwice Paweł Plaskacz
zachodniopomorskie Barwice Piotr Winnicki
wielkopolskie Goraj Adam Kupś
wielkopolskie Goraj Anna Tomaszewska
wielkopolskie Goraj Hubert Kaczmarek
wielkopolskie Goraj Hubert Szrama
wielkopolskie Goraj Jędrzej Strawa
wielkopolskie Goraj Kamila Szrama
wielkopolskie Goraj Piotr Nowak
wielkopolskie Goraj Tomasz Szrama
warmińsko-mazurskie Spychowo Adam Jażdżewski
warmińsko-mazurskie Spychowo Bartosz Karczmarski
warmińsko-mazurskie Spychowo Gabriela Ulewicz
warmińsko-mazurskie Spychowo Jerzy Lendzion
warmińsko-mazurskie Spychowo Krystian Brytan
warmińsko-mazurskie Spychowo Krzysztof Mroczkowski
warmińsko-mazurskie Spychowo Maciej Gałązka
warmińsko-mazurskie Spychowo Piotr Mierzejewski
warmińsko-mazurskie Spychowo Wioleta Brytan
śląskie Pszczyna Antoni Hyski
śląskie Pszczyna Artur Sadowski
śląskie Pszczyna Barbara Rudnicka
śląskie Pszczyna Dominika Dobrowolska
śląskie Pszczyna Gabriel Chlebowski
śląskie Pszczyna Grzegorz Lison
śląskie Pszczyna Julia Królik
śląskie Pszczyna Karol Hussarek
śląskie Pszczyna Karol Nawrot
śląskie Pszczyna Katarzyna Szendzielorz
śląskie Pszczyna Lesław Domogała
śląskie Pszczyna Luiza Szatner
śląskie Pszczyna Mateusz Zimny
śląskie Pszczyna Piotr Musiolik
śląskie Pszczyna Wojciech Wyleżuch
pomorskie Kwidzyn Beniamin Wroński
pomorskie Kwidzyn Kazimierz Kroskowski
pomorskie Kwidzyn Marta Pluto Prądzinska
pomorskie Kwidzyn Tadeusz Piankowski
podkarpackie Lesko Aleksander Hołodniak
podkarpackie Lesko Bartosz Kopera
podkarpackie Lesko Dariusz Marciniec
podkarpackie Lesko Maciej Atemborski
podkarpackie Lesko Mateusz Czech
podkarpackie Lesko Mateusz Jemioło
podkarpackie Lesko Natalia Juszczak
podkarpackie Lesko Paweł Gilewski
opolskie Tułowice Arkadiusz Tokarz
opolskie Tułowice Martyna Jamrozik
opolskie Tułowice Paweł Wilkowski
mazowieckie Radzymin Anna Wejda
mazowieckie Radzymin Ernest Pietrzyk
mazowieckie Radzymin Hubert Wróblewski
mazowieckie Radzymin Jacek Smulski
mazowieckie Radzymin Julia Medyńska
mazowieckie Radzymin Justyna Stępień
mazowieckie Radzymin Oskar Pietrzyk
małopolskie Niepołomice Bartłomiej Sołtys
małopolskie Niepołomice Bartłomiej Szlachta
małopolskie Niepołomice Jacek Siuty
małopolskie Niepołomice Jakub Konopka
małopolskie Niepołomice Paweł Ormanty
małopolskie Niepołomice Piotr Gawełek
małopolskie Niepołomice Siuty Józef
małopolskie Niepołomice Wojciech Kurzeja
łódzkie Spała Seweryn Borowiecki
łódzkie Spała Tomasz Stępień
lubuskie Gorzów Filip Nowak
lubuskie Gorzów Hubert Jurczyszyn
lubuskie Gorzów Karol Chmielewski
lubuskie Gorzów Karol Jurczyszyn
lubuskie Gorzów Patryk Czekalski
lubuskie Gorzów Remigiusz Nowicki
lubuskie Gorzów Wojciech Walkowiak
lubelskie Biłgoraj Agnieszka Kiszczak
lubelskie Biłgoraj Łukasz Śliwiński
lubelskie Biłgoraj Michał Jakubowski
lubelskie Biłgoraj Robert Kopacz
lubelskie Biłgoraj Sławomir Brodziak
dolnośłąskie Świdnica Michał Komar-Gacki