XVIII Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju

Okręgowa Rada Łowiecka w Zamościu
Zarząd Okręgowy PZŁ w Zamościu
Nadleśnictwo Biłgoraj
Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju

mają zaszczyt zaprosić

na

XVIII KRESOWY  KONKURS  SYGNALISTÓW  MYŚLIWSKICH – BIŁGORAJ 2018

pod patronatem

Dyrektora RDLP w Lublinie,

który odbędzie się
26 maja 2018 r. w Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju.

 

Osoby chętne do uczestnictwa proszone są o wypełnienie „Karty zgłoszenia”. Jeżeli uczestnicy konkursu chcieliby skorzystać z możliwości zakwaterowania i wyżywienia, należy to zaznaczyć w „Karcie rezerwacji pobytu”. Wypełnione karty prosimy przesłać do dnia 18 maja 2018 r. na adres e-mail: sekretariat@zslbilgoraj.pl lub pocztowy: Zespół Szkół Leśnych, ul. Polna 3, 23-400 Biłgoraj.


fot. gazetabilgoraj.pl

Program

26 maja 2018 r. (sobota)
09:00 otwarcie XVIII Kresowego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich
09:30 przesłuchania konkursowe sygnalistów w kategorii solowej
11:30 przesłuchania konkursowe sygnalistów w kategorii zespołowej
13:00 przerwa obiadowa
15:30 ogłoszenie wyników, koncert laureatów

Zestawy sygnałów

Soliści

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw D

  1. Koniec polowania
  2. Rozładuj broń
  3. Królik na rozkładzie

Klasa B zestaw D

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Jeleń na rozkładzie
  3. Pióro na rozkładzie

Klasa A zestaw D

  1. Powitanie
  2. Żubr na rozkładzie
  3. Lis na rozkładzie

Zespoły

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw C

  1. Koniec polowania
  2. Zakaz strzału w miot
  3. Zając na rozkładzie

Klasa B zestaw D

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Jeleń na rozkładzie
  3. Pióro na rozkładzie

Klasa A i G zestaw E

  1. Powitanie
  2. Niedźwiedź na rozkładzie
  3. Pobudka

Wyniki

Soliści

Klasa D

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Franciszek Rola   172

Klasa C

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Jakub Podleśny TL im. PTL w Biłgoraju 295
2 2 Jan Rawiak ZSL w Lesku 286
3   Szymon Kurzeja TL w Starym Sączu 283
4   Hubert Inglot ZSL w Lesku 283
5   Paweł Smogór MCDiS w Niepołomicach 280
6   Inez Żerdzińska TL w Brynku 279
7 3 Hubert Wójtowicz KŁ "Lis" w Lubartowie 275
8   Adrian Krasoń TL w Brynku 274
9   Maciej Drążek ZSL w Lesku 273
10   Piotr Kalin TL im. PTL w Biłgoraju 272
11   Dominik Józefczyk ZSL w Lesku 272
12   Konrad Siemiątkowski ZSL w Lesku 269
13 4 Patryk Milanowski TL im. PTL w Biłgoraju 263
14   Adam Sobierajski TL w Brynku 263
15 5 Grzegorz Siwek KŁ "Lis" w Lubartowie 262
16   Jakub Golasz TL w Brynku 256
17 6 Sławomir Dudziak KŁ "Lis" w Lubartowie 255
18 7 Ryszard Kamieniecki KŁ "Dąbrowa" w Lublinie 253
19   Hubert Karbowiczyn ZSL w Lesku 253
20 8 Szymon Korczyński TL im. PTL w Biłgoraju 250
21 9 Mirosław Lisek KŁ "Lis" w Lubartowie 248
22 10 Andrzej Skrzypiec KŁ "Lis" w Lubartowie 243
23   Jakub Olak TL im. PTL w Biłgoraju 239
24   Kordian Bukowski TL w Starym Sączu 226
25 11 Miron Jarosz KŁ "Lis" w Lubartowie 221

Klasa B

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Gabriel Chlebowski TL w Brynku 299
2 1 Karol Jańczuk Nadleśnictwo Tomaszów 281
3   Dorota Król TL w Starym Sączu 279
4   Andrzej Marcińczyk ZSM "Akteon" WL SGGW 272
5 2 Andrzej Wołkowicz Nadleśnictwo Parczew 272
6   Jan Polaczek ZSL w Lesku 268
7 3 Łukasz Cebula TL im. PTL w Biłgoraju 261
8 4 Grzegorz Nowakowski - 256
9 5 Karol Załęski TL im. PTL w Biłgoraju 254
10 6 Damian Kusiak OZ PZŁ Zamość 254
11 7 Władysław Rataj - 244
12 8 Jakub Paluch Nadleśnictwo Puławy 231
13 9 Łukasz Wójtowicki TL im. PTL w Biłgoraju 216

Klasa A

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Luiza Szatner TLw Brynku 291
2   Maciej Żak ZSM "Akteon" WL SGGW 291
3   Grzegorz Lison UR Kraków 290
4   Karol Nawrot ZSM "Akteon" WL SGGW 285
5   Weronika Bieńko ZSM "Akteon" WL SGGW 284
6   Dariusz Marciniec ZSM "Akteon" WL SGGW 283
7 1 Sławomir Brodziak Nadleśnictwo Józefów 282
8   Andrzej Szymczyk ZSM "Akteon" WL SGGW 281
9 2 Łukasz Śliwiński ZSM "Akteon" WL SGGW 280
10   Basia Rudnicka TLw Brynku 278
11   Michał Dobosz UR Kraków 277
12 3 Nikodem Dąbrowski Nadleśnictwo Tomaszów 276
13   Aleksander Hołodniak Nadleśnictwo Rozwadów 275
14   Karol Hussarek UR Kraków 274
15 4 Magdalena Miszta ZSM "Akteon" WL SGGW 271
16   Rafał Rogowski UR Kraków 269
17   Paweł Gilewski ZSM "Akteon" WL SGGW 269
18 5 Michał Jakubowski Nadleśnictwo Chełm 269
19   Dominika Dobrowolska UR Kraków 267
20   Mateusz Czech ZSM "Echo Karpat" 262
21 6 Radosław Rola - 262
22   Natalia Juszczak UR Kraków 260
23   Radosław Czechyra ZSM "Echo Karpat" 256
24 7 Robert Kopacz N-ctwo Chotyłów 256
25   Patrycja Kulak TL w Brynku 250
26   Agnieszka Kiszczak Nadleśnictwo Sarnaki 242
27   Sebastian Fila UR Kraków 227
28   Kinga Kłys ZSL w Lesku 226

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

 

Zespoły

Klasa C

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Starym Sączu 282
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Rysia" przy Technikum Leśnym w Lesku 272
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Chełm 258
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Lisie Echo II" 251
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Lisie Echo" 250

Klasa B

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Darz Bór" z Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju 272
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Wilka" Technikum Leśnego w Lesku 242
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy ZO PZŁ w Zamościu 237

Klasa A

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku 287
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich pod zawołaniem "Nigdy nie zagaśnie" przy ZO PZŁ w Lublinie 225

Klasa G

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa 294
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Hagard" UR Kraków 291
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Polesia Czar" przy RDLP w Lublinie 284
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Echo Karpat"  277

Klasa MB

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa 293
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Hagard" UR Kraków 290
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Polesia Czar" przy RDLP w Lublinie 273
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku 270
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Echo Karpat"  264