VIII Podkarpacki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Statuetkę Rysia Bieszczadzkiego” Lesko 2018

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół
Zespołu Szkół Leśnych w Lesku

oraz Dyrekcja Szkoły

zapraszają na

VIII Podkarpacki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
"O Statuetkę Rysia Bieszczadzkiego"

który odbędzie się

27 maja 2018 r.
w Zespole Szkół Leśnych w Lesku

 

Patroni honorowi:

  • Polski Związek Łowiecki
  • Bieszczadzki Park Narodowy
  • Liga Ochrony Przyrody
  • Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa
  • Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie
  • Związek Leśników Polskich w Rzeczypospolitej Polskiej

Patroni medialni:

  • Portal Regionalny esanok.pl
  • Portal wbieszczadach.net
  • Bieszczadzki Portal Informacyjny Bieszczady24.pl
  • Korsko Gazeta Sanocka
  • Łowiec Galicyjski
  • Polskie Radio Rzeszów
  • TVP 3 Rzeszów

Dodatkowe atrakcje:

  • Konkursy wiedzy i umiejętności leśnych dla dzieci i dorosłych
  • Strzelnica sportowa
  • Wystawa przyrodniczo-leśna LKP "Lasy Bieszczadzkie"
  • Wystawa fotografii przyrodniczych

Program

27 maja 2018 r. (Niedziela)
08:30 Msza Święta w Kościele p.w. Nawiedzenia NMP w Lesku
10:00 przesłuchania konkursowe w kategorii solistów
12:30 przesłuchania konkursowe w kategorii zespołów
15:00 ceremonia zakończenia, ogłoszenie wyników i koncert laureatów

Zestawy sygnałów

Soliści

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw C

  1. Koniec polowania
  2. Zakaz strzału w miot
  3. Zając na rozkładzie

Klasa B zestaw A

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Posiłek
  3. Sarna na rozkładzie

Klasa A zestaw A

  1. Powitanie
  2. Pobudka
  3. Łoś na rozkładzie

Zespoły:

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw E

  1. Koniec polowania
  2. Zbiórka myśliwych
  3. Apel na łowy

Klasa B zestaw B

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Król polowania
  3. Jenot na rozkładzie

Klasa A i G zestaw B

  1. Powitanie
  2. Darz Bór
  3. Muflon na rozkładzie

Wyniki

Soliści

Klasa D

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Adam Kobrzyński ZSP - Uherce Mineralne 181

Klasa C

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Jakub Podleśny TL Biłgoraj 295
2 1 Hubert Inglot ZSL Lesko 294
3   Szymon Kurzeja ZSM Stary Sącz 290
4 2 Piotr Kalin TL Biłgoraj 285
5   Bartłomiej Tobiasz ZSM Hetmańscy Tarnów 281
6   Jakub Golasz TL Brynek 278
7 3 Adam Przybysz ZSL Lesko 278
8 4 Dawid Pankiewicz ZSL Lesko 278
9 5 Konrad Siemiątkowski ZSL Lesko 275
10   Paweł Smogór MCDiS Niepołomice 274
11 6 Dominik Józefczyk ZSL Lesko 270
12 7 Marcin Wasyliszyn ZSL Lesko 269
13 8 Hubert Karbowniczyn ZSL w Lesku 269
14   Adrian Krasoń TL Brynek 268
15   Adam Sobierajski TL Brynek 268
16   Kordian Bukowski ZSM Stary Sącz 260
17   Inez Żerdzińska TL Brynek 257
18   Szymon Korczyński TL Biłgoraj 257
19 9 Jakub Olak TL Biłgoraj 254
20 10 Maciej Drążek ZSL Lesko 204

Klasa B

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Basia Rudnicka TL Brynek 290
2   Dorota Król  ZSM w Starym Sączu 285
3   Andrzej Marcińczyk SGGW Warszawa 284
4   Patrycja Kulak TL Brynek 280
5   Robert Kopacz ZO PZŁ Biała Podlaska 278
6   Andrzej Wołkowicz N-ctwo Parczew 276
7   Michał Patrzałek KSM Hetmańscy Tarnów 276
8   Karol Załęski TL Biłgoraj 274
9 1 Justyna Pachana Nadleśnictwo Lesko 271
10   Łukasz Cebula Technikum Leśne Biłgoraj 269
11 2 Jan Polaczek ZSL Lesko 266
12   Gabriel Chlebowski TL Brynek 261
13 3 Artur Niemiec ZSL Lesko 257
14 4 Jan Rawiak ZSL Lesko 254

Klasa A

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Luiza Szatner TL w Brynku 296
2   Maciej Żak SGGW Warszawa 293
3   Weronika Bieńko SGGW Warszawa 292
4   Grzegorz Lison UR Kraków 292
5   Łukasz Śliwiński SGGW w Warszawie 289
6   Michał Dobosz UR Kraków 288
7   Dominika Dobrowolska UR Kraków 286
8   Sławomir Brodziak N-ctwo Józefów 286
9   Karol Hussarek UR Kraków 285
10   Magdalena Miszta SGGW w Warszawie 285
11   Rafał Rogowski UR Kraków 285
12 1 Aleksander Hołodniak N-ctwo Rozwadów 284
13 2 Dariusz Marciniec SGGW Warszawa 280
14 3 Mateusz Czech ZSM Echo Karpat LP 280
15 4 Maciej Sowa ZSM Hagard Kraków 279
16   Michał Jakubowski  Nadleśnictwo Chełm 274
17   Nikodem Dąbrowski N-ctwo Tomaszów 273
18   Karol Nawrot SGGW w Warszawie 270
19 5 Kinga Kłys Technikum Leśne w Lesku 264
20 6 Paweł Gilewski SGGW w Warszawie 263
21   Agnieszka Kiszczak N-ctwo Sarnaki 261
22 7 Natalia Juszczak UR Kraków 260
23 8 Radosław Czechyra ZSM Echo Karpat LP 256
24   Andrzej Szymczyk SGGW w Warszawie 250

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

 

Zespoły

Klasa C

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stary Sącz 290
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hetmańscy Tarnów 279
3 ZSM Tropem Niedzwiadka ZSL Lesko 277

Klasa B

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Technikum Leśnego w Biłgoraju 270
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Rysia" z ZSL w Lesku 239

Klasa A

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku 271

Klasa G

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard 290
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa  285
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich RDLP w Lublinie Polesia Czar 282
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie 271
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Wilka" 244

Klasa MB

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa  295
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard 293
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Presov 285
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Polesia Czar RDLP Lublin 273
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL Brynek 264
6 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie 263