XVII Zachodniopomorski Przegląd Sygnałów Myśliwskich „O Statuetkę Niedźwiedzia Barwickiego” Barwice 2017 EW

Komitet Organizacyjny zaprasza do wzięcia udziału w przeglądzie solistów oraz zespoły sygnalistów myśliwskich. Przegląd w Barwicach jest eliminacjami do imprezy ogólnopolskiej „O Róg Wojskiego 2018”.

Eliminacje odbędą się w następujących kategoriach:

  • indywidualna – klasa: D, C, B, A, leśnicy
  • zespołowa – klasa: D ,C, B, A, G

 

Zgłoszenia przyjmujemy w nieprzekraczalnym terminie do 24 maja 2017 r. pod adresem:

Ośrodek Kultury i Turystyki
ul. Wojska Polskiego 15
78 - 460 Barwice
Tel/fax  94 373 60 25 
e-mail: zpsm-b@wp.pl.

 

Druki zgłoszenia, a także regulamin Turnieju Łuczniczego można pobrać na stronie (w zakładce "Załączniki"), jak również na  stronie www.okitbarwice.naszgok.pl

Zestawy konkursowe zostaną wylosowane i ogłoszone na ww. stronie w późniejszym terminie.

Darz Bór

 

Organizator:

Ośrodek Kultury i Turystyki
78-460 Barwice
ul. Wojska Polskiego 15
tel. 94 373 60 25
zpsm-b@wp.pl

Program

XVII Zachodniopomorski Przegląd Sygnałów Myśliwskich - 27.05.2017 r.

10.00 otwarcie biura organizacyjnego - Ośrodek Kultury
11.00 rozpoczęcie przeglądu  oraz otwarcie wystawy w Izbie Muzealnej Ośrodek Kultury
15.00 – 16.00 Turniej Łuczniczy dla sygnalistów o puchar Dyrektora OKIT - sala miejska, Plac Wolności w Barwicach
15.00 Scena Młodego Artysty „NatureArt" – scena na Placu Wolności
16.10 Koncert Zespołu Muzyki Myśliwskiej Hubertus przy KŁ Cyranka w Sztumie
17.00 wręczanie nagród i koncert laureatów – Plac Wolności
18.00 Msza św.  w oprawie muzyki myśliwskiej – kościół św. Stefana w Barwicach
19.00 program dla dzieci – „Myśliwi dzieciom”  - pokaz  iluzjonisty
20.00 - 22.00 koncerty – Plac Wolności

Imprezy towarzyszące

  • wystawa w Izbie Muzealnej – Koło Łowickie Sokół Koszalin i Jeleń Barwice
  • konkurs plastyczny –  „Magia lasu”  wystawa na Placu Wolności
  • fotograficzny konkurs na FB „Przyroda wokół nas”
  • Wystawa w Galerii OKIT „Leśna polana”  oraz eksponaty Andrzeja Błeszyńskiego z Drawska Pomorskiego

Zestawy sygnałów

Soliści:

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw B

  1. Koniec polowania
  2. Naganka naprzód
  3. Całość

Klasa B zestaw D

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Jeleń na rozkładzie
  3. Pióro na rozkładzie

Klasa A zestaw B

  1. Powitanie
  2. Darz Bór
  3. Muflon na rozkładzie

Klasa Leśnicy

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Posiek

Zespoły:

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw C

  1. Koniec polowania
  2. Zakaz strzału w miot
  3. Zając na rozkładzie

Klasa B zestaw A

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Posiłek
  3. Sarna na rozkładzie

Klasa A i G zestaw C

  1. Powitanie
  2. Pasowanie myśliwskie
  3. Kozica na rozkładzie

Wyniki

Soliści

Klasa D

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Wojciech Niezgódka ZTM Nadleśnictwa Okonek 201
2 1 Ignacy Trzebiatowski Nadleśnictwo Okonek 197
3 2 Marika Balcer    181
4 3 Martyna Koster   175
5 4 Marcin Głowniak   169
6 5 Jakub Kowalewski   155

Klasa C

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Wioletta Trochimiuk   267
2 2 Mieszko Górecki ZTM Goraj 264
3 3 Michał Kotowicz Nadleśnictwo Mieszkowice 260
4   Patrycja Baryła  Trzeci ZTM Goraj 257
5 4 Miłosz Derewicz ZSL w Rogozińcu 252
6 5 Kamil Sakwa    248
7   Martyna Kaczmarek Gimnazjum w Ujściu 241

Klasa B

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Maciej Kowalczyk Nadleśnictwo Szczecinek 284
2   Marek Szot WKŁ nr 112 Dzik w Ornecie 272
3 2 Leszek Bartosz Wójcik KŁ Hubertus Motarzyn 268
4   Bartosz Gosztyła  Nadleśnictwo Szubin 268
5   Michał Czapiewski N-ctwo Okonek 261
6 3 Filip Winnicki KŁ Knieja Szczecin 261
7 4 Katarzyna Janicka ZTM Goraj 256
8 5 Agnieszka Kowalewska Nadleśnictwo Polanów 254
9 6 Przemysław Galus KŁ Knieja Szczecin 251
10 7 Grzegorz Makoś KŁ Knieja Szczecin 251
11 8 Piotr Sawczyszyn ZSL w Goraju 237
12 9 Jakub Górecki   231
13   Paweł Brynkiewicz Nadleśnictwo Zdrojowa Góra 216

Klasa A

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Błażej Chmielewski RDLP w Szczecinku 283
2   Artur Nowicki KŁ Diana Warcino 278
3   Bartłomiej Sijka Nadleśnictwo Zdrojowa Góra 272
4 2 Piotr Winnicki Nadleśnictwo Miastko 265
5 3 Mariusz Tylicki  Nadleśnictwo Kaczory 258
6   Rafał Stefaniak Nadleśnictwo Zdrojowa Góra 257
7   Tadeusz Dybaś ZTM ZSL w Goraju 256
8 4 Paweł Plaskacz KŁ Knieja Szczecin 254
9 5 Tomasz Banaśkiewicz ZO PZŁ Koszalin 221

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

 

Zespoły

Klasa D

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Okonek 189
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich ze Szkoły Podstawowej im Leśników Polskich w Piasku 170

Klasa C

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja 252
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich ze Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Piasku 225

Klasa B

Miejsce Nazwa Punkty
PK Zespół Sygnalistów Myśliwskich działający przy Nadleśnictwie Okonek 273
1 Sygnaliści Koła Łowieckiego  Knieja Szczecin - Dobrzański Złoty Szpon  239

Klasa MB

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Trębaczy Myśliwskich "Zdrój" przy Nadleśnictwie Zdrojowa Góra w Pile 258

PK - Występ pozakonkursowy