XVII Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju EW

Okręgowa Rada Łowiecka w Zamościu
Zarząd Okręgowy PZŁ w Zamościu
Nadleśnictwo Biłgoraj
Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju

mają zaszczyt zaprosić

na

XVII KRESOWY  KONKURS  SYGNALISTÓW  MYŚLIWSKICH – BIŁGORAJ 2017

pod patronatem

Dyrektora RDLP w Lublinie,

który odbędzie się
27 maja 2017 r. w Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju.

 

Osoby chętne do uczestnictwa proszone są o wypełnienie „Karty zgłoszenia”. Jeżeli uczestnicy konkursu chcieliby skorzystać z możliwości zakwaterowania i wyżywienia, należy to zaznaczyć w „Karcie rezerwacji pobytu”. Wypełnione karty prosimy przesłać do dnia 16 maja 2016r. na adres e-mail: sekretariat@zslbilgoraj.pl lub pocztowy: Zespół Szkół Leśnych, ul. Polna 3, 23-400 Biłgoraj.


fot. gazetabilgoraj.pl

Program

21 maja 2016 r. (sobota)
09:00 otwarcie XVII Kresowego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich
09:30 przesłuchania konkursowe sygnalistów w kategorii solowej
11:30 przesłuchania konkursowe sygnalistów w kategorii zespołowej
13:00 przerwa obiadowa
15:30 ogłoszenie wyników, koncert laureatów

Zestawy sygnałów

Soliści:

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw D

  1. Koniec polowania
  2. Rozładuj broń
  3. Królik na rozkładzie

Klasa B zestaw C

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Wilk lub ryś na rozkładzie
  3. Drapieżnik na rozkładzie

Klasa A zestaw A

  1. Powitanie
  2. Pobudka
  3. Łoś na rozkładzie

Zespoły:

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw C

  1. Koniec polowania
  2. Zakaz strzału w miot
  3. Zając na rozkładzie

Klasa B zestaw A

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Posiłek
  3. Sarna na rozkładzie

Klasa A i G zestaw E

  1. Powitanie
  2. Niedźwiedź na rozkładzie
  3. Pobudka

Wyniki

Soliści

Klasa D

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Paweł Smogór MCDiS w Niepołomicach 199

Klasa C

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Karol Załęski TL im. PTL w Biłgoraju 283
2 2 Łukasz Wójtowicki TL im. PTL w Biłgoraju 275
3 3 Łucja Borsuk TL im. PTL w Biłgoraju 272
4   Kacper Wronowski ZSL w Lesku 271
5   Hubert Siembida TL im. PTL w Biłgoraju 270
6   Bartłomiej Biłas ZSL w Lesku 270
7   Dawid Pankiewicz ZSL w Lesku 267
8 4 Natalia Mróz TL im. PTL w Biłgoraju 265
9 5 Łukasz Cebula TL im. PTL w Biłgoraju 263
10 6 Piotr Ryba TL im. PTL w Biłgoraju 263
11   Adam Przybysz ZSL w Lesku 263
12 7 Patryk Milanowski TL im. PTL w Biłgoraju 260
13 8 Jan Rawiak ZSL w Lesku 256
14   Przemysław Motyka ZSL w Lesku 254
15   Marcin Wasyliszek ZSL w Lesku 254
16   Janusz Kuzar RDLP w Krośnie 243

Klasa B

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Szymon Bucior TL im. PTL w Biłgoraju 284
2 2 Kinga Kamińska TL im. PTL w Biłgoraju 282
3   Sylwia Dubel RDLP w Krośnie 282
4 3 Adam Bronikowski Nadleśnictwo Tomaszów 281
5 4 Andrzej Wołkowicz Nadleśnictwo Parczew 279
6   Agnieszka Kiszczak Nadleśnictwo Sarnaki 275
7 5 Karol Jańczuk Nadleśnictwo Tomaszów 267
8 6 Damian Kusiak OZ PZŁ Zamość 266
9 7 Konrad Jadwiżuk TL im. PTL w Biłgoraju 263
10   Jędrzej Stankiewicz RDLP w Krośnie 254
11   Jan Polaczek ZSL w Lesku 254
12   Marcin Skalski RDLP w Krośnie 252
13   Dominika Staromiejska TL im. PTL w Biłgoraju 250
14   Kinga Kłys ZSL w Lesku 246
15 8 Władysław Rataj - 239
16   Artur Niemiec ZSL w Lesku 218

Klasa A

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Michał Jakubowski Nadleśnictwo Chełm 280
2 2 Dariusz Filipczak Nadleśnictwo Lubartów 276
3   Aleksander Hołodniak ZSM "Akteon" WL SGGW 275
4 3 Sławomir Brodziak ZSM "Akteon" WL SGGW 275
5 4 Nikodem Dąbrowski Nadleśnictwo Józefów 274
6   Piotr Kowal ZSM Akteon WL SGGW w Warszawie 273
7   Tomasz Cebula RDLP w Krośnie 266
8 5 Robert Kopacz N-ctwo Chotyłów 263
9   Barbara Kowal Nadleśnictwo Celestynów 257
10   Miłosz Kabała RDLP w Krośnie 254
11 6 Aleksandra Torba ZSM Akteon WL SGGW w Warszawie 248
12   Olaf Jóźwik RDLP w Krośnie 244

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

 

Zespoły

Klasa C

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich z ZSL w Biłgoraju 287
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Rysia" przy Technikum Leśnym w Lesku 268

Klasa B

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Polesia Czar" przy RDLP w Lublinie 292
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Darz Bór" z Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju 270
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Odzew" 266
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Wilka" ZSL w Lesku 251
5 Zespół z Zarządu Okręgowego PZŁ w Zamościu 243

Klasa G

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich RDLP w Krośnie 259

Klasa MB

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Polesia Czar" przy RDLP w Lublinie 281
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich RDLP w Krośnie 255