XV Mazowiecki Konkurs Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej - Radzymin 2017 EW, XIV Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych

Komitet Organizacyjny:

Mazowieckie Organizacje Łowieckie,
Burmistrz Radzymina
Koło Łowieckie „Przepiórka” w Radzyminie

zaprasza na

XV Mazowiecki Konkurs
Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej

oraz

XIV Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych
Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

który odbędize się
w Radzyminie (Hala Sportowa)
Al. Jana Pawła II 20

w dniach

6 sierpnia 2017 roku


 Radzymin_patronat

 

 

Program

Niedziela 06.08.2017 r.
7.30-8.00 Potwierdzenie uczestnictwa
8.00 Otwarcie XV Mazowieckiego Konkursu Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej oraz XIV Krajowego Konkursu Zespołów Rodzinnych Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej
8.15

Przesłuchania konkursowe

  • soliści
  • zespoły
12.30 Zbiórka
13.00 Msza Hubertowska w oprawie muzyki myśliwskiej
Kolegiata Przemienienia Pańskiego w Radzyminie
14.30 Pokaz psów myśliwskich oraz pokaz sokolniczy
15.30 Koncert Zespołu Reprezentacyjnego Polskiego Związku Łowieckiego pod kierownictwem Mieczysława Leśniczaka
po koncercie
  Finał, ogłoszenie wyników
Biesiada dla uczestników i zaproszonych gości

w programie ponadto przewidziano:

  • Wystawę trofeów łowieckich
  • Wystawę przyrodniczą
  • Stoiska handlowe z artykułami łowieckimi

Pytania kierować na e-mail: gocaliński@op.pl; mazowieckikonkurs@wp.pl lub telefon: +48 602 583 506

Zestawy sygnałów

Soliści

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw C

  1. Koniec polowania
  2. Zakaz strzału w miot
  3. Zając na rozkładzie

Klasa B zestaw A

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Posiłek
  3. Sarna na rozkładzie

Klasa A zestaw E

  1. Powitanie
  2. Niedźwiedź na rozkładzie
  3. Pobudka

Zespoły

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw E

  1. Koniec polowania
  2. Zbiórka myśliwych
  3. Apel na łowy

Klasa B zestaw A

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Posiłek
  3. Sarna na rozkładzie

Klasa A i G zestaw A

  1. Powitanie
  2. Pobudka
  3. Łoś na rozkładzie

Konkurs Zespołów Rodzinnych

2 dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej oraz 1 dowolny utwór muzyki myśliwskiej

Wyniki

Soliści

Klasa D

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Paweł Smogór MCDiS Niepołomice 202
2   Maria Stupienko WKŁ Jeleń Lidzbark Warmiński 187

Klasa C

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Grzegorz Siwek KŁ 33 LIS w Lubartowie 254
2   Andrzej Skrzypiec KŁ nr 33 LIS w Lubartowie 254
3 1 Jan Siegieda WKŁ 331 "Cietrzew" 251
4   Agnieszka Zębol Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa 248
5   Tomasz Krajewski KŁ Kamera 247
6 2 Mirosław Gawroński KŁ "Gospodarz" w Borowie 237
7 3 Szymon Karp KŁ Szarak Małkinia 218
8   Sławomir Dudziak KŁ nr 33 LIS w Lubartowie 95

Klasa B

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Sławomir Darkowski ZO PZŁ Warszawa 280
2 2 Oskar Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość 278
3 3 Rafał Pasteczka KŁ "Jedność" w Bolesławiu 277
4 4 Michał Żelechowski ZO PZŁ w Warszawie 275
5 5 Jacek Smulski ZO PZŁ w Warszawie 274
6 6 Lech Gliński ZO PZŁ w Warszawie 273
7   Michał Komar-Gacki Technikum Leśne w Miliczu 266
8   Patrycja Domogała KŁ Cyranka Knurów 263
9 7 Artur Niewiadomski Nadleśnictwo Drewnica 262
10 8 Sylwia Wróblewska Nadleśnictwo Płońsk 259
11 9 Mirosław Wróblewski   259
12   Marek Szot WKŁ nr 112 Dzik w Ornecie 253
13 10 Piotr Orych KŁ "Przepiórka" w Radzyminie 249
14 11 Wojciech Szydłowski PSMMiKŁ w Pułtusku 248
15   Jakub Paluch Koło Myśliwskie 57 Debra w Sielcach 243
16 12 Wojciech Reszka PSMMiKŁ w Pułtusku 242
17   Izabela Czogała KŁ CYRANKA Knurów 241
18 13 Zdzisław Maleńczyk ZO PZŁ w Warszawie 237
19 14 Michał Stelmasiewicz Nadleśnictwo Łochów 237
20 15 Andrzej Michalik PSMMiKŁ w Pułtusku 237
21   Michał Bartnik Lubelskie Towarzystwo Myśliwskie 225

Klasa A

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Anna Wejda KŁ "Przepiórka" w Radzyminie 292
2 2 Andrzej Zakrzewski ZO PZŁ w Warszawie 289
3 3 Hubert Wróblewski Nadleśnictwo Jabłonna 288
4 4 Piotr Kowal ZSM Akteon WL SGGW 287
5 5 Ernest Pietrzyk WKŁ 335 "Przyszłość" 285
6   Lesław Domogała KŁ Cyranka Knurów 274
7   Mariusz Musiolik KŁ Raróg Katowice 273
8   Kamil Twarowski Nadleśnictwo Srokowo 259
9   Aleksander Hołodniak ZSM Akteon 256
10 6 Janusz Gocaliński KŁ "Przepiórka"w Radzyminie 247
11 7 Roman Jankowski PSMMiKŁ 195

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

 

Zespoły

Klasa C

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Waleczne Orły przy MCDiS w Niepołomicach MCDiS Niepołomice 286
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich KAMERA KŁ Kamera w Warszawie 240
3 LISIE ECHO KŁ Nr 33 LIS w Lubartowie 221

Klasa B

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ Przepiórka w Radzyminie KŁ Przepiórka w Radzyminie 290
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord RDLP Warszawa 286
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Fanfara KŁ Cyranka Knurów 267
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich WILK   253
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Puł_Róg PSMMiKŁ PSMMiKŁ w Pułtusku 239
6 Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy ZO PZŁ w Lublinie pod zawołaniem "Nigdy nie zagaśnie" ZO PZŁ w Lublinie 219

Klasa A

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja KŁ Przepiórka w Radzyminie 271

Klasa G

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
PK Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Echo" przy Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Łowieckiego w Warszawie ZO PZŁ w Warszawie 237

Klasa MB

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja KŁ Przepiórka w Radzyminie 272
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie ZO PZŁ Warszawa 269
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ Przepiórka w Radzyminie KŁ Przepiórka w Radzyminie 257

Klasa MSH

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
PK Andrzej Klejzerowicz   266

Konkurs Zespołów Rodzinnych

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Rodziny Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość 296
2 Zespół Rodzinny Wróblewskich Rodzina Wróblewskich 282
3 Zespół Rodzinny Gocalińskich KŁ Przepiórka w Radzyminie 279
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Fanfara KŁ Cyranka Knurów 278

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy solisty

Formularz zgłoszeniowy zespołu