XII Kaczawski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - Złotoryja 2017

 

Konkurs wraz z imprezami towarzyszącymi zostanie przeprowadzony zgodnie z Regulaminem ogólnopolskich i regionalnych konkursów sygnalistów myśliwskich oraz programem przedstawionym przez organizatorów.
Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 10.03.2017 r. (wzór druku w załączeniu) na adres:

Nadleśnictwo Złotoryja
ul. Staszica 18
59-500 Złotoryja

z dopiskiem na kopercie:  „Konkurs sygnalistów”

Zestawy sygnałów obowiązkowych zostaną wylosowane 16.03.2017 r. i tego samego dnia umieszczone na stronie internetowej Nadleśnictwa: www.wroclaw.lasy.gov.pl/zlotoryja,  w zakładce konkurs sygnalistów.

Po przybyciu na miejsce prosimy o rejestrację w biurze Konkursu znajdującym się w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji, gdzie będzie można otrzymać wszelkie dodatkowe informacje.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Dla chętnych organizatorzy zapewniają  nocleg w standardzie schroniskowym i wyżywienie (obiad, kolacja w dniu 18-03-2017, śniadanie i bigos w dniu 19-03-2017) za odpłatnością w wysokości  60 zł od osoby. Ilość miejsc limitowana – decyduje kolejność zgłoszeń.

Płatności można dokonać w dniu konkursu lub przelewem na konto:

PZŁ Zarząd Okręgowy w Legnicy
BGŻ O/Legnica nr konta:
80 2030 0045 1110 0000 0252 4060
Koniecznie z adnotacją: XII Kaczawski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Złotoryi

W ramach imprez towarzyszących odbędą się również IX Otwarte Mistrzostwa Polski w Wabieniu Jelenia (regulamin w załączeniu).

W przypadku niejasności i pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty internetowej z Kol. Robertem Bieleckim tel. 502533869 lub (76) 8788307; e-mail: robert.bielecki@wroclaw.lasy.gov.pl lub  z  Kol. Mariuszem Polańskim tel. 667750683, e–mail: mpolan@tlen.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i rywalizacji.

 

Darz Bór!


 

 

Program

 

Sobota 18.03.2017

8.30 Otwarcie biura konkursu (ZłotoryjskiOśrodek Kultury)
9.30 Uroczyste rozpoczęcie konkursu
9.45-18.00 Przesłuchania konkursowe – soliści, zespoły (Złotoryjski Ośrodek Kultury)
18.30 Koncert muzyki myśliwskiej  w wykonaniu Zespołu  Reprezentacyjnego PZŁ pod kierownictwem Mieczysława Leśniczaka wraz z zaproszonymi artystami z Czech - Trubači OMS Přerov - kierownictwo Vladimir Sekera
(Złotoryjski Ośrodek Kultury)

Niedziela 03.04.2016

9.30 – 10.45 Msza św. Hubertowska – Kościół NNMP Złotoryja(oprawa muzyczna Zespół Reprezentacyjny PZŁ oraz Trubači OMS Přerov)
11.00 – 12.30 IX Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Polski w Wabieniu Jeleni
13.00 Uroczysta gala z koncertem muzyki myśliwskiej w wykonaniu Zespołu Reprezentacyjnego PZŁ pod kierownictwem Mieczysława Leśniczaka wraz z zaproszonymi artystami z Czech - Trubači OMS Přerov - kierownictwo Vladimir Sekera
(Złotoryjski Ośrodek Kultury)

Zestawy sygnałów

Soliści i zespoły

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw E

  1. Koniec polowania
  2. Zbiórka myśliwych
  3. Apel na łowy

Klasa B zestaw D

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Jeleń na rozkładzie
  3. Pióro na rozkładzie

Klasa A i G zestaw B

  1. Powitanie
  2. Darz Bór
  3. Muflon na rozkładzie

Wyniki

Soliści

Klasa D

Miejsce Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 Patrycja Węsierska ZSM POMORSKIE ROGI 206
2 Jan Puchała ZSM KŁ JELEŃ RYCHTAL 198
3 Jędrzej Rybicki KŁ ŻURAW BRÓJCE 192
4 Jakub Siwa ZSM KŁ JELEŃ RYCHTAL 163

Klasa C

Miejsce Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 Antoni Błaszkowski ZSM POMORSKIE ROGI 280
2 Emilia Kisiela ZSM SILVANUS 275
3 Aleksandra Modrzejewska ZSM POMORSKIE ROGI 274
4 Dominika Błaszkowska ZSM POMORSKIE ROGI 274
5 Natalia Pluto Prądzińska ZSM POMORSKIE ROGI 273
6 Adrian Bezeg KŁ OSTOJA JELENIA GÓRA 272
7 Michał Komar-Gacki   266
8 Maciej Klebieko KŁ HUBERT ŚWIEBODZIN 263
9 Przemysław Tomczyk ZSM HUBERT BRALIN 262
10 Przemysław Rachlak ZSM HUBERT BRALIN 260
11 Justyna Górecka ZSM CIETRZEWISKO 259
12 Jacek Kołek KŁ LIS PSZÓW 257
13 Izabela Czogała KŁ LIS PSZÓW 251
14 Patryk Zawrotniak ZSM TL STAROŚCIN 245
15 Błażej Wojtyra ZSM TL STAROŚCIN 241
16 Michał Korzański ZSM SILVANUS 227
17 Jan Dytrych   226
18 Leon Kancerek ZSM SILVANUS 219
19 Emilia Luźniak ZSM TRYTON 217
20 Jerzy Prask ZSM TRYTON 216
21 Szymon Kosiński ZSM HUBERT BRALIN  

Klasa B

Miejsce Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 Piotr Musiolik KŁ RARÓG KATOWICE 299
2 Natan Wojtyła ZSM POMORSKIE ROGI 295
3 Marta Pluto Prądzińska ZSM POMORSKIE ROGI 287
4 Anna Tomaszewska ZTM VENATOR WL UP POZNAŃ 280
5 Filip Sioch ZSM TRYTON 280
6 Anna Świerzowska NADLEŚNICTWO GŁOGÓW 276
7 Malwina Fikus ZSM ECHO WANDY 275
8 Patrycja Domogała KŁ CYRANKA KNURÓW 273
9 Mariusz Musiolik KŁ RARÓG KATOWICE 272
10 Ewa Bernard ZSM HESPERUS TL TUŁOWICE 271
11 Jan Kuźmiński ZSM TL STAROŚCIN 270
12 Paweł Kubiszyn   267
13 Paweł Zmorawski ZSM HESPERUS TL TUŁOWICE 264
14 Agnieszka Wojtaczka ZSM SILVANUS 264
15 Krystian Stankowski KŁ LIS Bystrzyca Kłodzka 262
16 Błażej Dominikowski ZSM TL STAROŚCIN 261
17 Łukasz Wydrzykowski ZSM ECHO WANDY 260
18 Zbigniew Bodura ZSM ECHO WANDY 257
19 Justyna Jagieło ZSM HESPERUS TL TUŁOWICE 254
20 Witold Sitkowski ZSM ECHO WANDY 252
21 Stanisław Szlachta KŁ SZARAK W JERZMANOWICACH 250
22 Patrycja Kulak TL BRYNEK 246
23 Michał Hołub KŁ LIS Bystrzyca Kłodzka 245
24 Aleksander Pichnar KŁ ST. HUBERTUS KŁODZKO 245
25 Krystian Tarasiewicz KŁ HUBERT ŚWIEBODZIN 245
26 Hubert Prask ZSM TRYTON 244
27 Szymon Ossowski ZSM TL STAROŚCIN 243
28 Adrianna Wójcik ZSM SILVANUS 242
29 Krzysztof Janeczko   237
30 Jakub Kaczmarek KŁ PRZYLESIE POZNAŃ 236
31 Roman Maluszycki KŁ DARZ BÓR W PPRZEMKOWIE 235
32 Adam Matuszak ZSM SILVANUS 209
33 Sławomir Darkowski ZSM KŁ 335 PRZYSZŁOŚĆ 201
34 Artur Gołda KŁ TROP GŁUSZYCA  
35 Wojciech Chrząściel ZSM SILVANUS  
36 Sławomir Liszczyński ZSM NADLEŚNICTWO LUBIN  

Klasa A

Miejsce Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 Magdalena Czerwonka ZSM POMORSKIE ROGI 292
2 Jędrzej Strawa ZTM VENATOR WL UP POZNAŃ 290
3 Beniamin Wroński ZSM POMORSKIE ROGI 290
4 Luiza Szatner TL BRYNEK 286
5 Bartłomiej Bejga ZTM VENATOR WL UP POZNAŃ 279
6 Jakub Konopka ZSM KRÓLEWSCY 277
7 Magdalena Szulc KŁ ŻURAW BRÓJCE 275
8 Dominik Pawlak ZSM ECHO WANDY 274
9 Przemysław Kiciński ZTM VENATOR WL UP POZNAŃ 274
10 Lesław Domogała KŁ CYRANKA KNURÓW 270
11 Artur Sadowski TL BRYNEK 269
12 Roman Wesołkowski KŁ LIS Bystrzyca Kłodzka 269
13 Stanisław Skrzetuski ZTM VENATOR WL UP POZNAŃ 266
14 Remigiusz Nowicki ZTM VENATOR WL UP POZNAŃ 264
15 Mariusz Chmielewski ZTM VENATOR WL UP POZNAŃ 264
16 Paweł Plaskacz ZTM VENATOR WL UP POZNAŃ 255
17 Przemysław Galus ZTM VENATOR WL UP POZNAŃ 251
18 Stanisław Mataszewski ZTM VENATOR WL UP POZNAŃ 249
19 Marek Mosiewicz ZSM  247
20 Mateusz Bączyk ZSM SILVANUS 247
21 Andrzej Kowalski ZSM NADLEŚNICTWO ZŁOTORYJA 246
22 Tomasz Sywiec ZTM VENATOR WL UP POZNAŃ 233
23 Ernest Pietrzyk ZSM KŁ 335 PRZYSZŁOŚĆ 202

 

Zespoły

Klasa D

Miejsce Nazwa Punkty
  ZSM KŁ JELEŃ RYCHTAL  

Klasa C

Miejsce Nazwa Punkty
1 ZSM KNIEJA 276
2 ZSM HUBERT BRALIN 267
3 ZSM NADLEŚNICTWO LUBIN 263
4 ZSM CIETRZEWISKO 252
5 ZSM TL STAROŚCIN 250
6 ZSM KŁ 335 PRZYSZŁOŚĆ 244

Klasa B

Miejsce Nazwa Punkty
1 ZSM POMORSKIE ROGI 286
2 ZSM TRYK KŁ LIS BYSTRZYCA KŁODZKA 276
3 ZSM ECHO WANDY 271
4 ZSM SILVANUS 262
5 ZSM HESPERUS TL TUŁOWICE 257
6 ZSM TRYTON 257

Klasa G

Miejsce Nazwa Punkty
1 ZSM FANFARA 279
2 ZTM VENATOR WL UP POZNAŃ 274
3 ZSM NADLEŚNICTWO ZŁOTORYJA 266

Klasa MB

Miejsce Nazwa Punkty
1 ZSM POMORSKIE ROGI 263
2 ZTM VENATOR WL UP POZNAŃ 261
3 ZSM ECHO WANDY 250
4 ZSM SILVANUS 244
5 ZSM KŁ 335 PRZYSZŁOŚĆ  
PK. ZSM MUSIOLIK 273

PK - Poza klasyfikacją

Galeria