XI Konkurs Muzyki Myśliwskiej „O Miedziany Sopel” – Ścinawa 2017

Organizatorzy XVII Nadodrzańskiego Festynu Myśliwskiego
MAJOWE KOZIOŁKI

zapraszają
na Festyn Myśliwski,
który odbędzie się dnia 4 czerwca 2016 r.
w Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie
ul. Kościuszki 1

 

Organizatorzy:

  • Burmistrz Miasta i Gminy Ścinawa
  • Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych we Wrocławiu - Nadleśnictwo Lubin
  • Klub Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej PZŁ im. J. W. Kobylańskiego oddział Legnica

Kartę zgłoszenia (zakładka "Załączniki") należy przesłać na adres Komitetu Organizacyjnego:

KKiKŁ o/Legnica
Marian Stachów
Tymowa 113
59-330 Ścinawa
e-mail: marian.stachow@o2.pl

 

Program

Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie

08:00 Otwarcie biura konkursu muzyki myśliwskiej o Miedziany Sopel
08:30 Przesłuchania solistów
10:30 Przesłuchania zespołów

Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

12:30 Msza święta w intencji myśliwych

Ścinawskie Błonia

14:00 Rozdanie nagród w konkursie muzyki myśliwskiej o Miedziany Sopel
14:30 Galowy koncert laureatów konkursu muzyki myśliwskiej
15:30 Pokazy szlachetnej sztuki wabienia jeleni
16:00 Koncert zespołu muzyki myśliwskiej HUBERTUS z Kwidzyna

Zestawy sygnałów

Soliści:

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw C

  1. Koniec polowania
  2. Zakaz strzału w miot
  3. Zając na rozkładzie

Klasa B zestaw B

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Król polowania
  3. Jenot na rozkładzie

Klasa A zestaw B

  1. Powitanie
  2. Darz Bór
  3. Muflon na rozkładzie

Zespoły

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw D

  1. Koniec polowania
  2. Rozładuj broń
  3. Królik na rozkładzie

Klasa B zestaw E

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Daniel na rozkładzie
  3. Posiłek

Klasa A zestaw C

  1. Powitanie
  2. Pasowanie myśliwskie
  3. Kozica na rozkładzie

Klasa G zestaw D

  1. Powitanie
  2. Żubr na rozkładzie
  3. Lis na rozkładzie

Wyniki

Soliści

Klasa D

Miejsce Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1
Jan Puchała KŁ "Jeleń" Rychtal
204
2
Jakub Siwa KŁ "Jeleń" Rychtal
197

Klasa C

Miejsce Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1
Marzena Tomaszek  Uniwersytet Opolski
287

Klasa B

Miejsce Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1
Marta Pluto Prądzinska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
292
2
Elżbieta Zimny ZSM "Klangor"
287
3
Anna Świerzowska N-ctwo Lubin
285
3
Elżbieta Liszczyńska N-ctwo Lubin
285

Klasa A

Miejsce Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1
Julia Królik ZSM "Klangor"
287
2
Sylwia Tomecka ZSM "Klangor"
280
3
Paulina Fira ZSM "Klangor"
275

 

Zespoły

Klasa D

Miejsce Nazwa
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Jeleń" Rychtal

Klasa B

Miejsce Nazwa
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Lubin

Klasa A

Miejsce Nazwa
1
Zespół Sygnalistek Myśliwskich "Klangor"