VII Śląski Festiwal Muzyki Myśliwskiej - Koszęcin 2017 (Cietrzewisko 2017)

Zapraszamy do udziału

w VII Śląskim Festiwalu Muzyki Myśliwskiej oraz Konkursie Sygnalistów Myśliwskich KOSZĘCIN 2017

który odbędzie się w dniu 12 sierpnia 2017 roku w Koszęcinie

Na terenie zespołu pałacowo-parkowego przy siedzibie Zespółu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie odbędzie się VIII Piknik Leśno – Łowiecki „Cietrzewisko”. Szczegóły można odnaleźć na stronie http://www.zespolslask.pl/pl/dodatkowe/562/12-13-viii-cietrzewisko/ .
W ramach pikniku odbędzie się VII Śląski Festiwal Muzyki Myśliwskiej (Klasy MB, MEs, MSH) oraz po raz pierwszy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich (soliści – klasy D, C, B, A; zespoły – klasy D, C, B, A, G). Serdecznie zapraszamy do udziału.

Konkurs sygnalistów myśliwskich jak i konkurs muzyki myśliwskiej odbywać się będą w oparciu o Regulamin ogólnopolskich i regionalnych konkursów sygnalistów myśliwskich Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ.  Zestawy sygnałów obowiązujących w konkursie zostaną wylosowane i ogłoszone do publicznej wiadomości na stronie www.muzyka.mysliwska.pl w dniu 01 sierpnia 2017 roku.

Zgłoszenia udziału w Festiwalu odbywają się wyłącznie w formie elektronicznej poprzez formularze na stronie www.muzyka.mysliwska.pl w zakładce "Formularz zgłoszeniowy" do dnia 04 sierpnia 2017 roku.

Organizator zapewnia jeden ciepły posiłek w trakcie trwania konkursu oraz zaprasza wszystkich uczestników na wieczorną leśną biesiadę. Istnieje możliwość odpłatnej rezerwacji noclegu. Szczegóły do uzgodnienie telefonicznie.

Kontakt w sprawach organizacyjnych: Piotr Giemza, tel. 728 804 653, nowy adres email: piotr.giemza80@gmail.com

Program

Sobota 12.08.2017
9.00 Uroczyste otwarcie „VII Śląskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej oraz Konkursu Sygnalistów Myśliwskich KOSZĘCIN 2017”  – Sala im. Elwiry Kamińskiej w siedzibie  „Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny”
9.20 Rozpoczęcie przesłuchań konkursowych – występy w klasach solowych D, C, B, A oraz w klasach zespołowych D, C, B, A i G
12.30 Przerwa obiadowa
13.00 Rozpoczęcie przesłuchań w klasach muzyki  myśliwskiej: MB, MEs, MSH w ramach
„VII Śląskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej Koszęcin 2017”
16.30 Galowy Koncert wraz z ogłoszeniem wyników Konkursu Sygnalistów oraz VII Śląskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej
Niedziela 13.08.2017
11.00 Msza Święta w Kościele Świętej Trójcy w Koszęcinie

Zestawy sygnałów

Soliści

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw C

  1. Koniec polowania
  2. Zakaz strzału w miot
  3. Zając na rozkładzie

Klasa B zestaw A

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Posiłek
  3. Sarna na rozkładzie

Klasa A zestaw E

  1. Powitanie
  2. Niedźwiedź na rozkładzie
  3. Pobudka

Zespoły

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw E

  1. Koniec polowania
  2. Zbiórka myśliwych
  3. Apel na łowy

Klasa B zestaw E

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Daniel na rozkładzie
  3. Posiłek

Klasa A i G zestaw C

  1. Powitanie
  2. Pasowanie myśliwskie
  3. Kozica na rozkładzie

Wyniki

Soliści

Klasa D

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Jan Puchała KŁ Jeleń Rychtal 205
2 1 Szymon Giemza N-ctwo Kluczbork 194
3   Jakub Siwa KŁ Jeleń Rychtal 193
4   Karol Ligas KŁ Bór Namysłów 181

Klasa C

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Marzena Tomaszek Uniwersytet Opolski 278
2   Mateusz Tomaszek TL Brynek 259
3 1 Jacek Kołek KŁ Lis Pszów 252
4   Hubert Wójtowicz KŁ nr. 33 Lis Lubartów 251
5   Michał Bartnik KŁ nr. 9 w Lublinie 241
6   Andrzej Skrzypiec KŁ nr. 33 Lis Lubartów 232
7   Sławomir Dudziak KŁ nr. 33 Lis Lubartów 227

Klasa B

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Piotr Musiolik KŁ Raróg Katowice 290
2 2 Elżbieta Zimny   275
3 3 Patrycja Domogała KŁ Cyranka Knurów 273
4   Tomasz Gomułka --- 269
5   Andrzej Wrzodak Nadleśnictwo Zawadzkie 268
6   Mateusz Boboń Nadleśnictwo Kluczbork 267
7 4 Patrycja Kulak TL Brynek 265
8 5 Bartosz Górka KŁ "Sarna" w Lipniu 262
9   Stanisław Szlachta Rodzina Szlachtów 261
10   Wojciech Krzyżostaniak Nadleśnictwo Zawadzkie 261
11   Kamil Kubas Nadleśnictwo Kluczbork 261
12 6 Izabela Czogała KŁ "Cyranka" Knurów 252
13   Joachim Wilkowski   251
14 7 Tomasz Szendzielorz KŁ Odyniec Rudy 249
15   Paweł Wilkowski TL Brynek 249
16   Michał Zawadzki   249

Klasa A

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Martyna Jamrozik Nadleśnictwo Zawadzkie 290
2 1 Lesław Domogała KŁ Cyranka Knurów 284
3 2 Julia Królik   284
4   Arkadiusz Tokarz N-ctwo Zawadzkie 275
5 3 Artur Sadowski   273
6   Tomasz Stępień   272
7   Patryk Czekalski KŁ Żuraw 269
8   Bartłomiej Szlachta Rodzina Szlachtów 269
9 4 Katarzyna Gorywoda KŁ "ODYNIEC" Rudy 268
10   Magdalena Szulc KŁ Żuraw Brójce 265
11 5 Piotr Giemza Nadleśnictwo Kluczbork 263
12 6 Mariusz Musiolik KŁ Raróg Katowice 250
13   Wojciech Walkowiak KŁ Żuraw Brójce 249

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

 

Zespoły

Klasa D

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Trębaczy Myśliwskich KŁ Jeleń Rychtal KŁ Jeleń Rychtal 189

Klasa C

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Lisie Echo KŁ nr. 33 Lis w Lubartowie 234

Klasa B

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistek Myśliwskich Klangor ZSM Klangor 288
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie 277
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Żurawie   276
4 Technikum Leśne Brynek Tl Brynek 264
5 ZSM Raróg Odyniec   263
6 ZSM Fanfara   254
7 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg Nadleśnictwo Kluczbork 251

Klasa A

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Z.O. w Lublinie ZO PZL Lublin 210

Klasa G

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
PK ZSM Fanfara + Żurawie   266

Klasa MB

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 ZSM Fanfara + Żurawie   257
2 Technikum Leśne Brynek Tl Brynek 248

Klasa MEs

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie 274
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg Nadleśnictwo Kluczbork 263

Klasa MSH

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Soubor Loveckych LCR   297

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy solisty

Formularz zgłoszeniowy zespołu (sygnały myśliwskie)

Formularz zgłoszeniowy zespołu (muzyka myśliwska)