XVIII Pomorski Konkurs Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej na Zamku w Bytowie

Stowarzyszenie Przyjaciół
Muzyki i Kultury Łowieckiej
na Zamku w Bytowie

oraz

Bytowskie Centrum Kultury

serdecznie zapraszają na

XVIII Pomorski Konkurs
Sygnałów i Muzyki Myśliskiej
na Zamku w Bytowie

im. Kazimierza Żywickiego


Organizatorzy:

  • Stowarzyszenie Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
  • Bytowskie Centrum Kultury

Patronat Honorowy:

  • Leszek Waszkiewicz - Starosta Bytowski
  • Ryszard Sylka - Burmistrz Bytowa

Kontakt:

  • Stowarzyszenie Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
    ul. Zamkowa 2, 77-100 Bytów
    tel. 696 929 621; 725 128 855
    spmiklbytow@wp.pl
  • Bytowskie Centrum Kultury
    ul. Wojska Polskiego 12, 77-100 Bytów,
    tel. 59 822 23 09

Zgłoszenia osób chcących skorzystać z noclegu do dnia 05.09.2016

Wpisowe 40 zł dorośli, dzieci i młodzież ucząca się 20 zł.

 

Z myśliwskim pozdrowieniem
Darz Bór

Program

Sobota, 10.09.2016
09:00-10:30 Zapisy na Zamku Krzyżackim
11:00 Uroczyste otwarcie Konkursu na dziedzińcu Zamku
11:30-17:00 Przesłuchania solistów i zespołów - sala portretowa na Zamku
Niedziela, 11.09.2016
09:45 Zbiórka przed kościołem p.w. św. Filipa Neri
10:00 Msza Św. Hubertowska
11:45 Zbiórka na placu św. Katarzyny
Złożenie kwiatów pod pomnikiem św. Jana Pawła II
12:05 Przemarsz na Zamek Krzyżacki
12:20 Powitanie uczestników i gości
12:25 Pokaz psów myśliwskich
Konkurs dla myśliwych i wszystkich chętnych ze znajomości sygnałów myśliwskich
13:00 Występy Kaszubskiego Zespołu Pieśni i Tańca Bytów
13:30 Koncert Galowy na Zamku wraz z ogłoszenie wyników i wręczeniem nagród
14:00 Zakończenie konkursu

Dla publiczności poczęstunek wyrobami myśliwskimi

Zestawy sygnałów

Soliści

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw D

  1. Koniec polowania
  2. Rozładuj broń
  3. Królik na rozkładzie

Klasa B zestaw E

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Daniel na rozkładzie
  3. Posiłek

Klasa A zestaw A

  1. Powitanie
  2. Pobudka
  3. Łoś na rozkładzie

Zespoły

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw C

  1. Koniec polowania
  2. Zakaz strzału w miot
  3. Zając na rozkładzie

Klasa B zestaw A

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Posiłek
  3. Sarna na rozkładzie

Klasa A zestaw E

  1. Powitanie
  2. Niedźwiedź na rozkładzie
  3. Pobudka

Klasa G zestaw D

  1. Powitanie
  2. Żubr na rozkładzie
  3. Lis na rozkładzie

Wyniki

Soliści

Klasa D

Miejsce Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 Antoni Błaszkowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 208
2 Jonasz Kaźmierczak SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 196
3 Kacper Olszewski KSM Gminy Sierakowice 195
4 Gracjan Bulczak KSM Gminy Sierakowice 194
5 Dominika Błaszkowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 194
6 Patrycja Węsierska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 189
7 Dominika Breske SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 188
8 Jędrzej Rybicki KŁ Żuraw Brójce 182
9 Amelia Bulczak KSM Gminy Sierakowice 176

Klasa C

Miejsce Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 Natan Wojtyła SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 294
2 Jonasz Mielewczyk KSM Gminy Sierakowice 282
3 Borys Wrzesiński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 276
4 Marcin Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 276
5 Agnieszka Jegier KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach 273
6 Hubert Należyty TL Warcino 267
7 Mateusz Formella TL Warcino 265
8 Paweł Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 260
9 Natalia Pluto Prądzinska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 259
10 Kacper Mazur SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 256
11 Natalia Napora KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach 254
12 Łukasz Grabowski KSM Gminy Sierakowice 248
13 Martyna Kaczmarek   239
14 Kamil Kowalski KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach 211
15 Magdalena Osiowa TL Warcino 182
16 Hubert Kowalski KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach 152

Klasa B

Miejsce Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 Marta Pluto Prądzinska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 288
2 Mikołaj Rybicki AG-ART. 284
3 Kacper Szymanowski TL Warcino 280
4 Szymon Kujawski TL Warcino 271
5 Szymon Wilma TL Warcino 266
6 Magdalena Szulc KŁ Żuraw Brójce 265
7 Piotr Dworszczak TL Warcino 256
8 Bartłomiej Freda TL Warcino 249
9 Piotr Sawczyszyn ZSL w Goraju 247
10 Klaudia Ludowicz ZSL w Goraju 237
11 Tadeusz Dybaś ZSL w Goraju 231
12 Emilia Marciniak ZSL w Goraju 227
13 Alojzy Brylewski KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach  

Klasa A

Miejsce Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 Magdalena Czerwonka SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 289
2 Hubert Keller  TL Warcino 285
3 Alfred Ferenc   271
4 Benjamin Hubert Wroński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 271
5 Hubert Czelewicz TL Warcino 267
6 Kazimierz Kroskowski KŁ Żuraw Kościerzyna 249

 

Zespoły

Klasa D

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1  "PLESS" SPMiKŁ Bytów SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 203
2  Niedźwiadki GOK Sierakowice 193

Klasa C

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1  Signum AG-ART. 287
2  Knieja SPMiKŁ Bytów   280
3  ZSM "Niedźwiedzie" GOK Sierakowice 278
4  Zespół "Ryś" SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 266
5  ZSM "Brzuchowa Góra" KŁ nr 45 Myśliwiec Debrzno 239

Klasa B

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1  Zespół Głuszec    
2  II ZTM ZSL Goraj ZSL w Goraju  

Klasa G

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1  RZSM Warcino TL Warcino 280

Klasa MB

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1  RZSM Warcino TL Warcino 288
2  ZSM "Niedźwiedzie" GOK Sierakowice 259
3  "Pomorskie Rogi" SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 253

Klasa MSH

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Małgorzata Sztandera BCK Bytów 295
2 Paweł Wirkus BCK Bytów 281