XVI Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju EW

Okręgowa Rada Łowiecka w Zamościu
Zarząd Okręgowy PZŁ w Zamościu
Nadleśnictwo Biłgoraj
Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju

mają zaszczyt zaprosić

na

XVI KRESOWY  KONKURS  SYGNALISTÓW  MYŚLIWSKICH – BIŁGORAJ 2016

pod patronatem

Dyrektora RDLP w Lublinie,

który odbędzie się
21 maja 2016r. w Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju.

 

Osoby chętne do uczestnictwa proszone są o wypełnienie „Karty zgłoszenia”. Jeżeli uczestnicy konkursu chcieliby skorzystać z możliwości zakwaterowania i wyżywienia, należy to zaznaczyć w „Karcie rezerwacji pobytu”. Wypełnione karty prosimy przesłać do dnia 16 maja 2016r. na adres e-mail: sekretariat@zslbilgoraj.pl lub pocztowy: Zespół Szkół Leśnych, ul. Polna 3, 23-400 Biłgoraj.


fot. gazetabilgoraj.pl

Program

21 maja 2016 r. (sobota)
09:00 otwarcie XVI Kresowego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich
09:30 przesłuchania konkursowe sygnalistów w kategorii solowej
11:30 przesłuchania konkursowe sygnalistów w kategorii zespołowej
13:00 przerwa obiadowa
15:30 ogłoszenie wyników, koncert laureatów

Zestawy sygnałów

Soliści:

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw E

  1. Koniec polowania
  2. Zbiórka myśliwych
  3. Apel na łowy

Klasa B zestaw E

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Daniel na rozkładzie
  3. Posiłek

Klasa A zestaw B

  1. Powitanie
  2. Darz Bór
  3. Muflon na rozkładzie

Zespoły:

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw D

  1. Koniec polowania
  2. Rozładuj broń
  3. Królik na rozkładzie

Klasa B zestaw C

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Wilk lub ryś na rozkładzie
  3. Drapieżnik na rozkładzie

Klasa A zestaw C

  1. Powitanie
  2. Pasowanie myśliwskie
  3. Kozica na rozkładzie

Klasa G zestaw C

  1. Powitanie
  2. Pasowanie myśliwskie
  3. Kozica na rozkładzie

Wyniki

Soliści

Klasa D

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Paweł Smogór MCDiS w Niepołomicach 192

Klasa C

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Patryk Steciuk TL w Biłgoraju 276
2 2 Konrad Jadwiżuk TL w Biłgoraju 275
3 3 Aleksandra Butryn TL w Biłgoraju 272
4   Dominika Staromiejska TL w Biłgoraju 268
5   Artur Niemiec ZSL w Lesku 263
6 4 Łukasz Cebula TL w Biłgoraju 262
7 5 Jakub Litwin TL w Biłgoraju 261
8   Kinga Kłys ZSL w Lesku 260
9 6 Łukasz Wójtowicki TL w Biłgoraju 257
10 7 Szymon Bucior TL w Biłgoraju 256
11   Patrycja Kulak TL w Brynku 255
12   Jan Polaczek ZSL w Lesku 250
13   Bartłomiej Biłas ZSL w Lesku 248
14 8 Piotr Ryba TL w Biłgoraju 248
15   Hubert Siembida TL w Biłgoraju 239

Klasa B

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Artur Sadowski TL w Brynku 295
2   Hubert Dydyński ZSL w Lesku 288
3   Maciej Żak TL w Brynku 287
4   Adam Dolniak TL w Brynku 286
5   Gabriel Chlebowski TL w Brynku 283
6   Sylwia Suder Małopolskie Centrum DiS 282
7   Jakub Konopka Małopolskie Centrum DiS 282
8 1 Andrzej Wołkowicz Nadleśnictwo Parczew 274
9 2 Robert Kopacz N-ctwo Chotyłów 274
10 3 Damian Kusiak OZ PZŁ Zamość 267
11   Sebastian Zygora ZSL w Lesku 265
12   Bartosz Górka TL w Brynku 264
13 4 Adam Bronikowski   262
14   Michał Kuźmicz TL w Brynku 261
15   Paweł Gilewski ZSM "Akteon" WL SGGW 260
16   Tomasz Jankowski Małopolskie Centrum DiS 252
17   Leszek Węgrzyn Małopolskie Centrum DiS 250
18   Kamil Bus TL w Brynku 247
19 5 Władysław Rataj   240
20   Rafał Rzeszutek ZSL w Lesku 238
21 6 Ryszard Kamieniecki KŁ "Dąbrowa" 225
22   Wanda Sabat ZSM "Akteon" WL SGGW 216

Klasa A

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Luiza Szatner TL w Brynku 290
2   Mateusz Czech ZSM "Akteon" WL SGGW 282
3   Karol Nawrot ZSM "Akteon" WL SGGW 282
4   Sylwia Tomecka   278
5 1 Sławomir Brodziak ZSM "Akteon" WL SGGW 276
6   Andrzej Szymczyk ZSM "Akteon" WL SGGW 275
7   Barbara Szestowicka ZSM "Akteon" WL SGGW 272
8 2 Dariusz Filipczak Nadleśnictwo Lubartów 268
9   Radosław Czechyra ZSM "Akteon" WL SGGW 266
10 3 Łukasz Śliwiński ZSM "Akteon" WL SGGW 265
11   Oskar Sinicyn TL w Brynku 264
12   Aleksander Hołodniak ZSM "Akteon" WL SGGW 264
13 4 Nikodem Dąbrowski   264
14 5 Magdalena Miszta ZSM "Akteon" WL SGGW 263
15   Janusz Liana ZSM "Akteon" WL SGGW 261
16 6 Michał Jakubowski Nadleśnictwo Chełm 257
17   Bartłomiej Szlachta TL w Brynku 203

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

 

Zespoły

Klasa C

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich z ZSL w Biłgoraju 274
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Rysia" przy Technikum Leśnym w Lesku 265
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Chełm 260

Klasa B

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Polesia Czar" przy RDLP w Lublinie 278
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Królewscy" 268
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Odzew" 261
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Wilka" przy Technikum Leśnym w Lesku 256
5 Zespół z Zarządu Okręgowego PZŁ w Zamościu 240

Klasa G

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku 291
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Akteon" WL SGGW w Warszawie 275

Klasa MB

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Akteon" WL SGGW w Warszawie 290
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku 283
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Polesia Czar" przy RDLP w Lublinie 272

Klasa MSH

Miejsce Nazwa Punkty
1 Chór Myśliwski "Knieja" 291