XIII Lubuski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich – Przeborowo 2016 EW

Zarząd Okręgowy PZŁ w Gorzowie Wielkopolskim wraz z Lasami Państwowymi,
Klubem Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej im. Włodzimierza Korsaka oraz
Kołami łowieckimi i Samorządami Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego

ZAPRASZAJĄ
na

XIII GORZOWSKI  KONKURS  SYGNALISTÓW  MYŚLIWSKICH
PRZEBOROWO  2016
ELIMINACJE  WOJEWÓDZTWA  LUBUSKIEGO

w dniu 14 maja 2016 r.

Przewidziane są przesłuchania w klasie indywidualnej Senior (powyżej 50 roku życia) oraz klasie Zespołów Rodzinnych.

W ramach imprezy odbędzie się również Konkurs Muzyki Myśliwskiej. Zespoły chcące w nim wystąpić prosimy o przesłanie wraz ze zgłoszeniem lub dostarczenie do sekretariatu konkursu partytur utworów w 3 kopiach.

Zachęcamy do udziału w VI Konkursie Szlachetnej Sztuki Wabienia Jelenia. Zainteresowane osoby prosimy o zaznaczenie odpowiedniej rubryki w formularzu zgłoszenia.

Do konkursu można zgłaszać się do 12 maja 2016 r. do godz. 12:00 wypełniając odpowiedni formularz elektroniczny. Po tym terminie nie będzie możliwości dopisania do listy uczestników.

Istnieje możliwość rezerwacji noclegu - Villa Drawa w Przeborowie,
Przeborowo 33
66-530 Drezdenko
Tel. (+48) 95-7624123
Mobile (+48) 604-250960
www.villadrawa.ue
villadrawa@wp.pl

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Stanisław Koleśnik

 


Zdjęcia: smolarz.szczecin.lasy.gov.pl

Program

14 maja 2016 r. (sobota)
09:00 uroczyste otwarcie i powitanie uczestników konkursu
09:30 - 13:30 przesłuchania konkursowe sygnalistów w kategoriach solowych i zespoowych
14:00 - 14:30 Konkurs „Szlachetnej sztuki wabienia jelenia”
15:00 - 16:00 galowy koncert muzyki myśliwskiej w wykonaniu uczestników konkursu
16:00 - 17:00 ogłoszenie wyników,
podsumowani i zakończenie konkursu

Zestawy sygnałów

Soliści:

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw C

  1. Koniec polowania
  2. Zakaz strzału w miot
  3. Zając na rozkładzie

Klasa B zestaw D

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Jeleń na rozkładzie
  3. Pióro na rozkładzie

Klasa A zestaw E

  1. Powitanie
  2. Niedźwiedź na rozkładzie
  3. Pobudka

SENIORZY - dwa dowolne sygnały

 

Zespoły:

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw B

  1. Koniec polowania
  2. Naganka naprzód
  3. Całość

Klasa B zestaw B

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Król polowania
  3. Jenot na rozkładzie

Klasa A zestaw D

  1. Powitanie
  2. Żubr na rozkładzie
  3. Lis na rozkładzie

Klasa G zestaw D

  1. Powitanie
  2. Żubr na rozkładzie
  3. Lis na rozkładzie

Zespoły Rodzinne - dwa dowolne sygnały

Wyniki

Soliści

Klasa D

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Antonii Błaszkowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 210
2   Jędrzej Rybicki KŁ Żuraw Brójce 204
3   Dominika Błaszowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 191
4   Adam Barcz --- 191
5   Jakub Nadolny KŁ Ostoja w Strzelcach Krajeńskich 191
6   Robert Nadolny KŁ Ostoja w Strzelcach Krajeńskich 187
7   Janina Barcz --- 179
8   Andrzej Barcz --- 170
9 1 Gustaw Kaźmierczak KŁ "Św. Hubert" w Drezdenku 160

Klasa C

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Natan Wojtyła SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 297
2   Borys Wrzesińśki SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 285
3   Hubert Wylegała RZSM Bażant z Chrzypska Wielkiego 277
4   Patrycja Domogała KŁ Cyranka Knurów 270
5 1 Jan Kuźmiński TL w Starościnie 270
6   Jakub Bieniek Zarząd Okręgowy PZŁ Warszawa 269
7   Mieszko Górecki KŁ Szarak Barlinek 267
8   Anna Zdyb Zarząd Okręgowy PZŁ Warszawa 263
9 2 Paweł Kubiszyn TL w Starościnie 258
10   Katarzyna Garczarek KŁ nr 42 Daniel w Bukowcu Starym 255
11 3 Szymon Ossowski TL w Starościnie 253
12 4 Błażej Wojtyra TL w Starościnie 251
13   Krystian Mikosz ZSL w Rogozińcu 250
14   Maciej Aniszewski Zarząd Okręgowy PZŁ Warszawa 249
15   Martyna Kaczmarek Szkoła Podstawowa w Ujściu 236
16 5 Patryk Zawrotniak TL w Starościnie 229
17   Sebastian Ryżek ZSL w Goraju 216
18   Patryk Pamuła ZSL w Goraju 159

Klasa B

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Beniamin Wroński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 298
2   Anna Tomaszewska Gimnazjum w Kaźmierzu 294
3 1 Wojciech Walkowiak ZSL w Rogozińcu 285
4 2 Mateusz Walkowiak KŁ Żuraw Brójce 281
5   Jacek Smulski Zarząd Okręgowy PZŁ Warszawa 279
6 3 Patryk Czekalski ZSL w Rogozińcu 276
7   Roman Wesołkowski KŁ Lis Bystrzyca Kłodzka 276
8   Adam Kupś ZTM Venator UP w Poznaniu 275
9   Michał Żelechowski Zarząd Okręgowy PZŁ Warszawa 274
10   Aleksander Garczarek KŁ nr 42 Daniel w Bukowcu Starym 274
11 4 Błażej Dominikowski TL w Starościnie 272
12   Lech Gliński Zarząd Okręgowy PZŁ Warszawa 271
13 5 Magdalena Szulc KŁ Żuraw Brójce 271
14 6 Sławomir Kaźmierczak Nadleśnictwo Smolarz 270
15 7 Mariusz Chmielewski ZTM Gorzowska Knieja 269
16 8 Tomasz Sywiec ZTM Venator UP w Poznaniu 268
17   Sławomir Darkowski Zarząd Okręgowy PZŁ Warszawa 265
18 9 Łukasz Najda TL w Starościnie 263
19   Hubert Ceglarek ZSL w Rogozińcu 254
20   Tadeusz Dybaś ZSL Goraj 254
21   Krystian Stankowski KŁ Lis Bystrzyca Kłodzka 252
22   Jakub Górecki KŁ Szarak Barlinek 246
23   Marcin Helman ZSL Goraj 241
24   Klaudia Ludowicz ZSL w Goraju 231
25   Bartosz Helak ZSL w Goraju 230
26   Katarzyna Janicka ZSL w Goraju 221

Klasa A

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Karol Jurczyszyn ZTM Gorzowska Knieja 297
2   Andrzej Zakrzewski Zarząd Okręgowy PZŁ Warszawa 296
3 2 Natalia Hamczyk-Walkowiak KŁ Grandel Przygubiel 292
4 3 Hubert  junior Jurczyszyn ZTM Gorzowska Knieja 292
5   Hubert Kaczmarek ZSL w Rogozińcu 290
6   Hubert Szrama Nadleśnictwo Krucz 289
7 4 Grzegorz Walkowiak KŁ Grandel Przygubiel 288
8 5 Marcin Walkowiak ZSM Polano 283
9 6 Stanisław Skrzetuski ZTM Venator UP w Poznaniu 281
10 7 Karol Chmielewski KŁ Wilk w Gorzowie Wlkp. 281
11   Przemysław Kiciński ZTM Venator UP w Poznaniu 276
12   Bartłomiej Sijka ZTM Venator UP w Poznaniu 276
13   Lesław Domogała KŁ Cyranka Knurów 275
14   Roman Graczyk ZTM Venator UP w Poznaniu 275
15 8 Remigiusz Nowicki ZTM Venator UP w Poznaniu 274
16   Bartłomiej Bejga ZSL w Rogozińcu 273
17   Bartosz Jan Gosztyła ZTM Venator UP w Poznaniu 249
18   Dominik Majer  ZTM Venator UP w Poznaniu 244

Klasa S

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Andrzej Zakrzewski Zarząd Okręgowy PZŁ Warszawa 205
2   Lech Gliński Zarząd Okręgowy PZŁ Warszawa 198
3   Sławomir Darkowski Zarząd Okręgowy PZŁ Warszawa 194
4   Janusz Wylegała K. Ł. nr 45 Bażant Chrzypsko Wlk 187
5   Marek Nadolny KŁ Ostoja w Strzelcach Krajeńskich 165

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna
LP - Klasyfikacja leśników

 

Zespoły

Klasa D

Miejsce Nazwa Punkty
1 ZSM Rodziny Nadolnych 232
2 Zespół Dziecięcy "Pless" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie 193

Klasa C

Miejsce Nazwa Punkty
1 ZSM "TRYK" Koła Łowieckiego "LIS" w Bystrzycy Kłodzkiej 289
2 ZSM "Głuszec" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie 283
3 ZSM "Darz Bór" Koła Łowieckiego nr 42 "Daniel" w Bukowcu Starym i Koła Łowieckiego nr 20 "Dąbrowa" Poznań 279
4 ZSM "Fanfara" 275
5 ZSM "Echo Junior" Przy Zarządzeie Okręgowym PZŁ w Warszawie 266
6 Rodzinny ZSM Koła Łowieckiego Bażant Chrzypsko Wielkie 264
7 ZSM Koła Łowieckiego "Szarak" w Barlinku 256

Klasa B

Miejsce Nazwa Punkty
1 ZSM Głos Kniei ZSL Rogoziniec 275
2 ZSM "Żurawie" przy KŁ "Żuraw" Brójce 274
3 ZSM w Goraju 252

Klasa A

Miejsce Nazwa Punkty
1 ZTM Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu 277
2 ZSM Technikum Leśnego w Starościnie / Rzepinie 251

Klasa G

Miejsce Nazwa Punkty
PK ZTM "Gorzowska Knieja" 292
PK ZSM Echo przy ZO PZŁ w Warszawie 282

Klasa MB

Miejsce Nazwa Punkty
1 ZTM "Gorzowska Knieja" 285
2 ZSM Echo przy ZO PZŁ w Warszawie 278
3 ZSM "Pomorskie Rogi" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie 263
4 ZSM "Echo Junior" Przy Zarządzeie Okręgowym PZŁ w Warszawie 251

Zespoły rodzinne

Miejsce Nazwa Punkty
1 ZSM Rodziny Walkowiaków 203
2 ZSM "Fanfara" 195
3 ZTM ROGAŚ Rodziny Chmielewskich 195
4 Zespół Koła Łowieckiego nr 20 Dąbrowa w Poznaniu 192
5 ZSM KŁ Daniel nr 42 w Bukowcu Starym 175
6 Rodzinny ZSM Koła Łowieckiego Bażant Chrzypsko Wielkie 173
7 ZSM Rodziny Nadolnych 172
8 Martyna i Katarzyna Kaczmarek 172

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy solisty

Formularz zgłoszeniowy zespołu