VI Podkarpacki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Statuetkę Rysia Bieszczadzkiego” Lesko 2016 EW

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół
Zespołu Szkół Leśnych w Lesku

oraz Dyrekcja Szkoły

zapraszają na

VI Podkarpacki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
"O Statuetkę Rysia Bieszczadzkiego"

który odbędzie się

22 maja 2016 r.
w Zespole Szkół Leśnych w Lesku

 

Patroni honorowi:

  • Polski Związek Łowiecki
  • Bieszczadzki Park Narodowy
  • Liga Ochrony Przyrody
  • Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa
  • Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie
  • Leśny Kompleks Promocyjny LASY BIESZCZADZKIE

Patroni medialni:

  • Portal Regionalny esanok.pl
  • Portal turystyczny wlesko.pl
  • Portal wbieszczadach.net
  • Bieszczadzki Portal Informacyjny Bieszczady24.pl
  • Łowiec Galicyjski
  • Polskie Radio Rzeszów
  • TVP 3 Rzeszów

Dodatkowe atrakcje:

  • Konkursy wiedzy i umiejętności leśnych dla dzieci i dorosłych
  • Strzelnica sportowa
  • Wystawa przyrodnicza Muzeum Przyrodniczo - Łowieckiego "KNIEJA"
  • Wystawa fotografii przyrodniczych
  • Stoisko sklepu myśliwskiego "TUR"

Program

22 maja 2016 r. (Niedziela)
08:30 Msza Święta w Kościele p.w. Nawiedzenia NMP w Lesku
10:00 przesłuchania konkursowe w kategorii solistów
12:30 przesłuchania konkursowe w kategorii zespołów
14:00 przerwa obiadowa dla uczestników
15:00 ceremonia zakończenia, ogłoszenie wyników i koncert laureatów

Zestawy sygnałów

Soliści:

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw A

  1. Koniec polowania
  2. Apel na łowy
  3. Stój

Klasa B zestaw A

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Posiłek
  3. Sarna na rozkładzie

Klasa A zestaw A

  1. Powitanie
  2. Pobudka
  3. Łoś na rozkładzie

Zespoły:

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw B

  1. Koniec polowania
  2. Naganka naprzód
  3. Całość

Klasa B zestaw D

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Jeleń na rozkładzie
  3. Pióro na rozkładzie

Klasa A zestaw E

  1. Powitanie
  2. Niedźwiedź na rozkładzie
  3. Pobudka

Klasa G zestaw E

  1. Powitanie
  2. Niedźwiedź na rozkładzie
  3. Pobudka

Wyniki

Soliści

Klasa D

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Paweł Smogór MCDiS w Niepołomicach 189

Klasa C

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Dorota Król  ZSP w Starym Sączu 278
2 1 Dominika Staromiejska Technikum Leśne Biłgoraj 276
3   Szymon Bucior TL Biłgoraj 275
4   Konrad Jadwiżuk TL Biłgoraj 275
5   Mateusz Tokarz ZSP w Starym Sączu 274
6   Patryk Steciuk Technikum Leśne Biłgoraj 270
7   Łukasz Cebula Technikum Leśne Biłgoraj 268
8   Dominik Nosal ZSP w Starym Sączu 268
9   Piotr Ryba Biłgoraj 267
10 2 Artur Niemiec ZSL Lesko 267
11 3 Jan Polaczek ZSL Lesko 261
12   Aleksandra Butryn TL Biłgoraj 259
13 4 Hubert Siembida TL Biłgoraj 256
14 5 Kinga Kłys Technikum Leśne Lesku 256
15   Patrycja Kulak TL Brynek 254
16 6 Bartłomiej Biłas ZSL Lesko  254
17   Łukasz Wójtowicki ZSM TL Biłgoraj 252

Klasa B

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Artur Sadowski TL Brynek 296
2   Adam Dolniak ZSMTL Brynek 284
3   Bartosz Górka ZSMTL Brynek 279
4   Adam Pawlik ZSP w Starym Sączu 279
5   Maciej Żak TL Brynek 278
6   Gabriel Chlebowski TL Brynek 273
7   Michał Kuźmicz TL Brynek 270
8 1 Hubert Dydyński ZSL Lesko 265
9 2 Paweł Gilewski SGGW w Warszawie 263
10   Kamil Bus TL Brynek 260
11 3 Sebastian Zygora ZSL Lesko 250
12   Wanda Sabat SGGW w Warszawie 242
13 4 Rafał Rzeszutek ZSL Lesko 234
14   Ryszard Kamieniecki Koło ŁOwieckie Nr 5 Dąbrowa 229

Klasa A

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Luiza Szatner TL w Brynku 297
2 1 Maciej Sowa UR Kraków 288
3   Bartłomiej Szlachta TL Brynek 285
4   Andrzej Szymczyk SGGW w Warszawie 284
5   Michał Jakubowski  Nadleśnictwo Chełm 282
6 2 Mateusz Czech SGGW w Warszawie 282
7   Sylwia Tomecka ZSMTL Brynek 281
8   Łukasz Śliwiński SGGW w Warszawie 277
9   Sławomir Brodziak SGGW w Warszawie 273
10   Karol Nawrot SGGW w Warszawie 272
11   Magdalena Miszta SGGW w Warszawie 268
12 3 Tomasz Cebula Nadleśnictwo Leżajsk 266
13   Barbara Szestowicka SGGW w Warszawie 264
14   Janusz Liana SGGW w Warszawie 263
15   Radosław Czechyra SGGW w Warszawie 261
16   Oskar Sinicyn TL Brynek 256
17 4 Aleksander Hołodniak ZSM Akteon WL SGGW 252

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

 

Zespoły

Klasa C

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju 270
2 ZSM Tropem Rysia  260
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Przy Nadleśnictwie Chełm 260

Klasa B

Miejsce Nazwa Punkty
1 ZSM ZSP w Starym Sączu 280
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Wilka" 242

Klasa G

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku 291
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa 289

Klasa MB

Miejsce Nazwa Punkty
1 TL Presov 294
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa 293
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku 286
4 ZSM ZSP w Starym Sączu 283