Marsze

Przepiórka (Prepelica)

Słowacka muzyka myśliwska Inż. Edmund Hatiar – leśnik, współzałożyciel i prezes powstałego w 2007 roku Klubu Trębaczy Słowackiej Republiki. Obecnie piastuje stanowisko wicedyrektora Liceum Leśnego w Liptowskim Hradoku. Prowadzi zespoł trębaczy myśliwskich. Jest autorem wielu sygnałów oraz zbioru kompozycji na zespół rogów myśliwskich „Z každého rožku trošku” wydanym w 2012 roku. Dzięki uprzejmości Edmunda Hatiara zamieszczamy nuty utworu zatytułowanego „Przepiórka” (Prepelica) w wersji oryginalnej, czyli na 3 plesy i parfors oraz w opracowaniu na 2 plesy i 2 parforsy.

Marsz nr 5

Józef Czerniak "Marsz nr 5" na 3 plesy i parfors. Najnowsza kompozycja Józefa Czerniaka powstała w ostatnich dniach maja 2020 roku.

Marsz nr 4

Józef Czerniak "Marsz nr 4" na dwa plesy i parfors. Kompozycja powstała w 2020 roku i jest przeznaczona dla początkujących sygnalistów myśliwskich.

Marsz nr 3

Józef Czerniak "Marsz nr 3" na dwa plesy i parfors. Kompozycja powstała w 2020 roku i jest przeznaczona dla początkujących sygnalistów myśliwskich.

Marsz nr 2

Józef Czerniak "Marsz nr 2" na dwa plesy i parfors. Kompozycja powstała w 2020 roku i jest przeznaczona dla początkujących sygnalistów myśliwskich.

Marsz nr 1

Józef Czerniak "Marsz nr 1" na dwa plesy i parfors. Kompozycja powstała w 2020 roku i jest przeznaczona dla początkujących sygnalistów myśliwskich.

Strony

Subskrybuj RSS - Marsze